Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Przegrana SWD Wodzisław Śląski

W 9. kolejce I ligi kobiet drużyna SWD Wodzisław Śląski przegrała z Pogonią Tczew 2:4.

Przegrana SWD Wodzisław Śląski

Wodzisławianki źle rozpoczęły spotkanie z Pogonią Tczew. Do przerwy Kinga Seweryn dwukrotnie musiała wyciągać piłkę z siatki. Po zmianie stron pierwsze drogę do bramki znalazły zawodniczki SWD. Kontaktowego gola zdobyła Julia Piętakiewicz. Drużyna Wojciecha Glenca nie cieszyła się zbyt długo ze zdobytej bramki. Kilka minut później było 3:1 na korzyść drużyny gości. W 85. minucie gry drugą bramkę dla zespołu z Wodzisławia zdobyła Julia Piętakiewicz. Przyjezdne zdobyły jeszcze jednego gola i spotkanie zakończyło trzecią w tym sezonie przegraną wodzisławskich piłkarek.

Po 9. rozegranych meczach SWD zajmuje piąte miejsce w tabeli pierwszoligowych rozgrywek z 14 punktami na koncie. W następnej kolejce podopieczne Wojciecha Glenca zmierzą się na wyjeździe z Polonią Środa Wielkopolska. Spotkanie rozegrane zostanie 31 października o godzinie 14:30.

SWD Wodzisław Śląski – KS Pogoń Dekpol Tczew 2:4 (0:2)

Bramki dla SWD: Julia Piętakiewicz (x2)

SWD: Seweryn - Skupień, Kasperska, Błatoń, Jaszek, Piwowarczyk, Kaim, Szymanowska, Jendrzejczyk, Gulec, Piętakiewicz.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].