Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

10 żółtych i 5 czerwonych kartek w Rogowie. Mecz zakończono przed czasem

W Rogowie ciekawy mecz w ramach raciborskiej A klasy. Nie dość, że dużo goli, bo 7, to sędzia aż 15 razy wyciągał z kieszonki kartoniki napominające zawodników. Przyszłość Rogów przed czasem wygrała ze Stalą Kuźnia Raciborska 7:0.

10 żółtych i 5 czerwonych kartek w Rogowie. Mecz zakończono przed czasem
Marcin Hómin to jeden z pięciu zawodników Stali, którzy otrzymali w tym meczu czerwoną kartkę

Przyszłość Rogów prowadziła do przerwy ze Stalą Kuźnia Raciborska już 3:0. Spokojnie było też w rubrykach z kartkami, bo żółtą otrzymał tylko Marcin Hómin z Kuźni. Piekiełko zaczęło się po przerwie. Rogów strzelił kolejne cztery gole, a nerwowość na linii zawodnicy Stali - sędzia meczu (Dariusz Lenort) urosła do granic wyczerpania. Wyczerpania zespołu z Kuźni, bo to gracze tej drużyny zobaczyli... 5 czerwonych kartek, co skutkowało przedwczesnym zakończeniem meczu.

Kolejno w drużynie z Kuźni żółte kartki otrzymywali: Damian Kilian, Aleksander Lach, Robert Telma, Łukasz Tolpa i Mateusz Suszka oraz czerwone w konsekwencji dwóch żółtych: Telma (60.), Kilian (77.), Hómin (82.), Suszka (82.) oraz Witt (83.). Piłkarze Przyszłości Rogów nie ujrzeli ani jednej kartki.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].