Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kto, z kim, kiedy? Siatkarskie ZAPOWIEDZI na 30.10/04.11.2020

Już dziś na parkiet wracają nasi ligowcy. Z uwagi na Święto Zmarłych w weekend niemal wszystkie siatkarskie rozgrywki mają przerwę. Nie oznacza to jednak, że zabraknie siatkarskich emocji z udziałem zespołów z regionu. W najbliższych dniach cztery spotkania rozegrają nasi plusligowcy. Ponadto rozegrane zostaną dwa zaległe spotkania w niższych ligach. Prezentujemy szczegółowy terminarz spotkań.

Kto, z kim, kiedy? Siatkarskie ZAPOWIEDZI na 30.10/04.11.2020

W nadchodzących dniach po dwa ligowe spotkania w Plus Lidze rozegrają siatkarze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i Jastrzębskiego Węgla. Wszystkie te spotkania rozegrają oni jednak na wyjeździe. Kędzierzynianie jutro zmierzą się ze Ślepskiem Malow Suwałki, natomiast we wtorek ich rywalem będzie Aluron CMC Warta Zawiercie. Z kolei "pomarańczowi" w nietypowym terminie jakim z pewnością jest Święto Zmarłych po raz drugi w ciągu tygodnia zmierzą się z Treflem Gdańsk, natomiast w środę rozegrają w Suwałkach spotkanie ze Ślepskiem Malow.

W grupe 5 II Ligi zaległe spotkanie 3. kolejki rozgrywek rozegrają jutro siatkarze TS Volley Rybnik. Rywalem rybniczan będzie zespół beniaminka - NKS Start Namysłów.

Zaległe spotkanie 3. kolejki I Ligi Śląskiej rozegrają z kolei siatkarze KS Rudziniec. Niepokonani dotychczas rudzińczanie podejmą w piątkowy wieczór na własnym parkiecie Hemarpol Norwid Częstochowa.

Plus Liga (PZPS):

  • Ślepsk Malow Suwałki - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (sob. 14:45)
  • Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel (ndz. 14:45)
  • Aluron CMC Warta Zawiercie - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (wt. 17:30)
  • Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel (śr. 17:30)

II Liga (PZPS):

  • TS Volley Rybnik - NKS Start Namysłów (sob. 17:00)

I Liga Śląska (ŚZPS):

  • KS Rudziniec - Hemarpol Norwid Częstochowa (pt. 19:00)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].