Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Czwarta ligowa przegrana SWD Wodzisław Śląski

W 10. kolejce I ligi kobiet SWD Wodzisław Śląski przegrał na wyjeździe z Polonią Środa Wielkopolska 1:2.

Czwarta ligowa przegrana SWD Wodzisław Śląski

Spotkanie w Środzie Wielkopolskiej lepiej rozpoczęły gospodynie. Alicja Bzowska już po niespełna dziesięciu minutach gry musiała wyciągać piłkę z siatki po strzale Katarzyny Ciesiółki. Mimo prób wodzisławianki nie zdobyły do przerwy kontaktowego gola. W 65. minucie spotkania Katarzyna Ciesiółka zdobyła drugą bramkę dla swojej drużyny. Piłkarki z Wodzisławia Śląskiego odpowiedziały w 81. minucie gry, a na listę strzelczyń wpisała się Julia Piętakiewicz. Więcej goli w tym spotkaniu nie padło i zespół SWD przegrał trzeci mecz z rzędu, a czwarty w tym sezonie.

Po dziesięciu ligowym spotkaniach podopieczne trenera Wojciecha Glenca zajmują 7. miejsce w tabeli pierwszoligowych rozgrywek. Za tydzień SWD rozegra ostatni mecz rundy jesiennej. Wodzisławianki na własnym boisku podejmować będą drużynę UKS 3 Staszkówka Jelna. Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę 8 listopada o godzinie 12:00.

Polonia Środa Wielkopolska – SWD Wodzisław Śląski 2:1 (1:0)

Bramki: Katarzyna Ciesiółka (9., 65.) – Julia Piętakiewicz (81.)

Polonia: Magdalena Mądra – Nadia Cieślak, Anita Brzykcy, Paula Fronczak, Katarzyna Ciesiółka, Dominika Hyżym Klaudia Nogalska, Agata Ratajczak, Anieszka Szafran, Aleksandra Szukalska, Roksana Wojtecka
Trener: Marek Gierałka.

SWD: Alicja Bzowska – Nicole Jendrzejczyk, Aleksandra Kaim, Daria Kasperska, Wiktoria Błatoń, Katarzyna Jaszek, Daria Mandrela, Julia Piętakiewicz, Aleksandra Piwowarczyk (58. Iwona Dannheisinh), Aneta Szymanowska, Patrycja Wołczyk (58. Roksana Gulec)
Trener: Wojciech Glenc.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].