Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Polonia i Porawie z kompletem punktów

W sobotę 31 października rozegrano 17. kolejkę piłkarskiej IV ligi opolskiej. 

Polonia i Porawie z kompletem punktów

Po czterech meczach bez wygranej przełamanie nastąpiło w ekipie Porawie Większyce. Drużyna, która świetnie rozpoczęła sezon i długo była liderem, wpadła w ostatnim czasie w dołek. W sobotnim spotkaniu Porawie znów wysoko wygrało. Drużyna z Większyc strzeliła cztery bramki w konfrontacji ze Startem Namysłów, nie tracąc żadnej. Porawie zajmuje czwarte miejsce w tabeli. W następnej kolejce zagra na wyjeździe z ekipą LZS Skorogoszcz.

Jeszcze dłużej na wygraną musiała czekać Polonia Głubczyce. Jednak w 17 kolejce zmagań pewnie wygrała u siebie z Victorią Chróścice 5:0. Była to pierwsza wygrana od 19 września. Polonia zajmuje 16 miejsce w tabeli, ale ma jeden mecz zaległy. W następnej kolejce drużyna z Głubczyc zagra na wyjeżdzie z Unią Krapkowice.

Swojego meczu nie rozegrał Chemik Kędzierzyn-Koźle. Mecz z Unią Krapkowice został odwołany, a nowy termin spotkania to 12 grudnia.

  • Porawie Większyce - Start Namysłów 4:0
  • Polonia Głubczyce - Victoria Chróścice 5:0
  • Chemik Kędzierzyn Koźle - Unia Krapkowice  mecz odwołany


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].