Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Porawie rozczarowało. Chemik i Polonia z kompletem punktów

W sobotę 7 listopada została rozegrana 18. kolejka rozgrywek IV ligi opolskiej. 

Porawie rozczarowało. Chemik i Polonia z kompletem punktów

Ważne zwycięstwo na trudnym terenie w Krapkowicach odniosła Polonia Głubczyce. Goście wygrali pewnie 3:0. Polonia wciąż pozostaje nisko w tabeli, plasuje się na 13 miejscu. Ekipa z Głubczyc ma jeden mecz zaległy. W 19. kolejce rozgrywek Polonia zmierzy się u siebie z niżej notowaną ekipą GKS Głuchołazy.

Solidną formę prezentuje Chemik Kędzierzyn-Koźle, który wygrał w Głuchołazach 2:0. Chemik zajmuje ósme miejsce w tabeli. W następnej kolejce ekipę z Kędzierzyna-Koźla czeka bardzo ciekawe i trudne spotkanie. Będą podejmować u siebie lidera - Ruch Zdzieszowice.

Kolejny raz w ostatnich tygodniach rozczarowała ekipa Porawie Większyce. Tym razem rewelacja początku rozgrywek przegrała wysoko 4:0 z LZS-em Skorogoszcz. Porawie w ostatnich tygodniach gra słabo, jednak dzięki bardzo dobremu startowi rozgrywek, plasuje się na czwartym miejscu. W następnej kolejce Porawie zagra ze Swornicą Czarnowąsy. 

  • Unia Krapkowice - Polonia Głubczyce 0:3
  • GKS Głuchołazy - Chemik Kędzierzyn Koźle 0:2
  • LZS Skorogoszcz - Porawie Większyce 4:0

Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].