Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Szymon Kuś: Nasz cel? Awans do A klasy

Ruch Stanowice notuje najlepsze wyniki od 15 lat. W niedzielę podopieczni trenera Szymona Kusia wysoko pokonali Olzę Godów i zapewnili sobie tym samym mistrza jesieni. Zobacz co po meczu powiedział szkoleniowiec Ruchu.

Szymon Kuś: Nasz cel? Awans do A klasy
Szymon Kuś

Szymon Kuś, trener Ruchu Stanowice: Cel jest określony od samego początku. Awans do A klasy. Mamy trudnych rywali, którzy będą chcieli nam przeszkodzić w realizacji celu. Każdego przeciwnika szanujemy, do każdego spotkania podchodzimy z szacunkiem, a zawodnicy wiedzą, że mają walczyć na boisku niezależnie od tego czy przyjeżdża drużyna z czołówki czy z końca tabeli. Walka na boisku i serce włożone do gry to nas cechuje najbardziej. Mamy szeroką kadrę, zmiennicy nie wnoszą tyle jakości co pierwszy skład, ale przy wysokim prowadzeniu postanowiłem skorzystać z tych co mniej do tej pory grali. W meczu z Olzą nie mieliśmy kilku zawodników, ale wynik jest okazały, dopisaliśmy kolejne trzy punkty. W przypadku awansu, myślę, że ta drużyna już teraz poradziłaby sobie w A klasie. Czy Stanowice awansują z pierwszego miejsca? Mam taką nadzieję.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].