Zoo-Mar JP Telebim RLPS wróciła po przerwie [ZDJĘCIA]

W niedzielę po trzytygodniowej przerwie odbyły się kolejne spotkania Zoo-Mar JP Telebim Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej. Na parkiecie Areny Rafako rozegrano mecze zaplanowane w ramach 4. kolejki rozgrywek.

Zoo-Mar JP Telebim RLPS wróciła po przerwie [ZDJĘCIA]

Przerwa w rozgrywkach Zoo-Mar JP Telebim RLPS trwała trzy tygodnie. Po raz ostatni ligowcy rywalizowali na parkiecie 18 października, kiedy to odbyła się 3. kolejka spotkań.

Jako pierwsi po przerwie na parkiecie w niedzielne przedpołudnie zameldowali się siatkarze SNW Głubczyce, którzy zmierzyli się z Nowiny.pl Katolik Group oraz Agrotim-Na Fali, który podejmował Animag. Obydwa spotkania rozstrzygnęły się w trzech setach. W pierwszym z nich faworyzowane Nowiny nie dały szans zespołowi SNW, natomiast w drugim przekonujące zwycięstwo nad Animagiem zanotowali siatkarze reprezentujący Agrotim.

W dwóch kolejnych spotkania zamykający ligową tabelę Złotnik zmierzył się z Omerta-Northern oraz Zoo-Mar Lunatycy rywalizowali z Progress Szkoła Językowa. Podobnie jak w dwóch pierwszym spotkaniach wspominane zespoły rozegrały po trzy sety. W pierwszym ze spotkań Omerta-Northern rozbiła w trzech setach siatkarzy Złotnika, natomiast Lunatycy notując czwarte zwycięstwo bez straty seta pokonali Progress.

W ligowej tabeli na pozycję lidera z kompletem 12 punktów na koncie awansowali Zoo-Mar Lunatycy. Na drugim i trzecim miejscu znajdują się odpowiednio Leśna Perła Damons Rybnik i Nowiny.pl Katolik Group, które mają na koncie po 9 "oczek". Obydwa zespoły mają jednak rozegrane o jedno spotkanie mniej od prowadzących Lunatyków.

Komplet wyników:

  • SNW Głubczyce - Nowiny.pl Katolik Group 0:3 (22:25, 16:25, 19:25)
  • Agrotim-Na Fali - Animag 3:0 (25:20, 25:23, 25:13)
  • Złotnik - Omerta-Northern 0:3 (9:25, 15:25, 18:25)
  • Zoo-Mar Lunatycy - Progress Szkoła Językowa 3:0 (29:27, 25:21, 25:20)

Uczestnicy rozgrywek ponownie na parkiecie raciborskiej Areny Rafako pojawią się 22 listopada, kiedy to odbędą się mecze 5. kolejki rozgrywek.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].