Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Trwa świetna passa Jastrzębskiego Węgla

Piąte z rzędu, a ósme w sezonie zwycięstwo zanotowali dzisiejszego wieczora siatkarze Jastrzębskiego Węgla, którzy bez straty seta pokonali na własnym parkiecie Cuprum Lubin. Dzięki wygranej "pomarańczowi" umocnili się na pozycji wicelidera ligowej tabeli.

Trwa świetna passa Jastrzębskiego Węgla

Dwa pierwsze sety niedzielnego spotkania miały bardzo jednostronny przebieg. Prowadzeni przez trenera Luke`a Reynoldsa gospodarze w pełni kontrolowali przebieg gry i nie dali rywalom żadnych szans triumfując odpowiednio do 17 i 15. Zdecydowanie więcej emocji dostarczyła partia trzecia, o której losach rozstrzgnęła gra na przewagi. W tej więcej zimnej krwi zachowali "pomarańczowi", którzy wygrali do 26, a całe spotkanie 3:0 odnosząc ósme zwycięstwo w sezonie.

Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrany został środkowy Jastrzębskiego Węgla - Jurij Gladyr.

Jastrzębski Węgiel - Cuprum Lubin 3:0 (25:17, 25:15, 28:26)

Jastrzębski: Tervaportti, Louati, Gladyr, Al Hachdadi, Szymura R., Szalacha oraz Popiwczak (libero), Bucki, Kampa, Gierżot

Cuprum: Tavares, Penchev, Smoliński, Lorenc, Oliveira, Gunia oraz Makoś (libero), Szumura K. (libero), Maruszczyk, Jimenez, Jakubiszak

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].