Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Liga Kobiet RLPS zainaugurowała rozgrywki [ZDJĘCIA]

W niedzielę w Arenie Rafako zainaugorowane zostały rozgrywki Zoo-Mar JP Telebim RLPS w lidze kobiet. Nowa formuła rozgrywek sprawiła, że zespoły rozegrały łącznie dziesięć spotkań.

Liga Kobiet RLPS zainaugurowała rozgrywki [ZDJĘCIA]

W tegorocznych zmaganiach Ligi Kobiet Zoo-Mar JB Telebim RLPS udział bierze pięć zespołów. Nowa formuła rozgrywek sprawiała, że w pierwszym z turniejów zespoły rozegrał łącznie dziesięć meczów, w których zmierzył się systemem każdy z każdym. W każdym z meczów rozegrany zostały dwa sety bez względu na wynik.

Spośród dziesięciu spotkań rozegranych w niedzielę w Arenie Rafako tylko jedno zakończyło się remisem 1:1. W pozostałych w dwóch setach triumfowała jedna z drużyn.

W niedzielnych zmaganiach najlepsze okazały się siatkarki Inbras Lejdis, które wygrały wszystkie cztery mecze. Na drugim miejscu turniej ukończył zawodniczki PV Volley PEBIT Krapkowice Seniorki, które zakończył turniej z bilansem trzech zwycięstw i jednej porażki. Na najniższym stopniu podium rywalizację ukończył KRS TKKF Jastrząb, który zanotował dwa zwycięstwa i dwie porażki. Na czwartej pozycji z bilansem jednego remisu i trzech porażek sklasyfikowane zostały zawodniczki PV Volley Sentrex Krapkowice Kadetki. Ostatnie piąte miejsce z takim samym bilansem zajęły PV Volley Gero-Technik Krapkowice Juniorki.

Wyniki:

 • PV Volley Sentrex Krapkowice Kadetki - PV Volley Gero-Technik Krapkowice Juniorki 1:1 (25:21, 22:25)
 • PV Volley PEBIT Krapkowice Seniorki - KRS TKKF Jastrząb 2:0 (25:19, 25:13)
 • PV Volley Gero-Technik Krapkowice Juniorki - KRS TKKF Jastrząb 0:2 (12:25, 14:25)
 • PV Volley Sentrex Krapkowice Kadetki - Inbras Lejdis 0:2 (23:25, 16:25)
 • KRS TKKF Jastrząb - Inbras Lejdis 0:2 (22:25, 17:25)
 • PV Volley Gero-Technik Krapkowice Juniorki - PV Volley PEBIT Krapkowice Seniorki 0:2 (12:25, 12:25)
 • Inbras Lejdis - PV Volley PEBIT Krapkowice Seniorki 2:0 (25:13, 25:19)
 • KRS TKKF Jastrząb - PV Volley Sentrex Krapkowice Kadetki 2:0 (25:23, 25:19)
 • PV Volley PEBIT Krapkowice Seniorki - PV Volley Sentrex Krapkowice Kadetki 2:0 (28:26, 25:15)
 • Inbras Lejdis - PV Volley Gero-Technik Krapkowice Juniorki 2:0 (25:20, 25:13)

Klasyfikacja końcowa:

 1. Inbras Lejdis
 2. PV Volley PEBT Krapkowice Seniorki
 3. KRS TKKF Jastrząb
 4. PV Volley Sentrex Krapkowice Kadetki
 5. PV Volley Gero-Technik Krapkowice Juniorki

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].