Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Udany powrót ZAKSY

Trzech setów potrzebowali siatkarze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle do pokonania Stali Nysa w sobotnim spotkaniu Plus Ligi. Dla kędzierzynian było to pierwsze spotkanie po trzytygodniowej przerwie.

Udany powrót ZAKSY

Prowadzeni przez trenera Nikolę Grbicia zawodnicy Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ostatnie ligowe spotkanie rozegrali 31 października. Trzytygodniowa przerwa nie wpłynęła jednak na ich dyspozycję czego obraz widać było w sobotnim spotkaniu z beniaminkiem Plus Ligi - Stalą Nysa.

Spotkanie w Hali Azoty od początku układało się po myśli gospodarzy, którzy mieli jednak trudności ze zbudowaniem sobie bezpiecznej przewagi. Konsekwentna gra ZAKSY wystarczyła jednak do triumfu w premierowej odsłonie do 21. W drugim secie od początku dominowali gospodarze. Wyraźnie lepsi w tym fragmencie spotkania kędzierzynianie raz po raz seryjnie zdobywali punkty i w efekcie pokonali rywali bardzo pewnie do 13. Trzecia i zarazem ostatnia partia to kontynuacja skutecznej gry ZAKSY. Niemająca argumentów Stal nie była w stanie zatrzymać rozpędzonych gospodarzy, którzy wygrali do 19, a całe spotkanie 3:0 odnosząc tym samym dziewiąte zwycięstwo w sezonie.

Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrany został przyjmujący ZAKSY - Kamil Semeniuk, który zdobył 15 punktów.

Kędzierzynianie z kompletem 27 punktów zdobytym w dziewięciu rozegranych meczach są niekwestionowanym liderem tabeli. Nad drugim w tabeli Jastrzębskim Węglem ZAKSA ma cztery "oczka" przewagi.

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stal Nysa 3:0 (25:21, 25:13, 25:19)

ZAKSA: Toniutti, Semeniuk, Rejno, Kluth, Staszewski, Smith oraz Zatorski (libero), Kochanowski, Wójtowicz

Stal: Komenda, Bućko, Lemański, Ben Tara, Łapszyński, M`Baye oraz Dembiec (libero), Ruciak (libero), Długosz, Szczurek, Filip, Schamlewski, Zajder

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].