Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Porawie znów gra w kratkę

W sobotę 21 listopada została rozegrana 20. kolejki piłkarskiej IV ligi opolskiej. 

Porawie znów gra w kratkę

Do niespodzianki doszło w Głogówku, gdzie miejscowa Fortuna wygrała 3:1 z Porawiem Większyce. Obie drużyny przed tym spotkaniem dzieliły aż 24 punkty. Potwierdziło się, że Porawie gra w ostatnich tygodniach w kratkę. Dobre mecze przeplatane są ze słabymi wynikami. Mimo porażki Porawie zachowało czwarte miejsce w tabeli. W ostatniej kolejce IV ligi opolskiej Porawie zagra u siebie z drużyną OKS Olesno. Mecz odbędzie się 28 listopada, o godzinie 13:00.

Ciężkie spotkanie czekało Polonię Głubczyce, która udała się na wyjazd do lidera ze Zdzieszowic. Ruch nie przegrał w rundzie jesiennej żadnego spotkania. Również i tym razem okazał się lepszy od przeciwników i pokonał Polonię 2:0. Polonia w 20 meczach zdobyła tylko 25 punktów, co jest wynikiem poniżej oczekiwań. W ostatnim meczu rundy Polonia Głubczyce zagra u siebie ze Skalnikiem Gracze. 

Mecz Skalnik Gracze - Chemik Kędzierzyn Koźle został odwołany z powodu zagrożenia epidemiologicznego. Nowy termin meczu to 12 grudnia, godzina 13:00.

  • Fortuna Głogówek - Porawie Większyce 3:1
  • Ruch Zdzieszowice - Polonia Głubczyce 2:0
  • Skalnik Gracze - Chemik Kędzierzyn Koźle mecz odwołany

Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].