Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Wielkie emocje w hicie - Lunatycy lepsi od Leśnej Perły [ZDJĘCIA]

Za nami 5. kolejka rozgrywek Zoo-Mar JP Telebim RLPS. Wczoraj na parkiecie Areny Rafako po raz kolejny rozegrane zostały cztery spotkania. Dwa z nich dostarczył wielkich emocji, a ich los rozstrzygnął się w tie-breaku. Prezentujemy wyniki poszczególnych spotkań.

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Wielkie emocje w hicie - Lunatycy lepsi od Leśnej Perły [ZDJĘCIA]

Jako pierwsi na parkiecie niedzielnego poranka zameldowały się Animag i Omerta-Northern oraz Agrotim-Na Fali i Progress Szkoła Językowa. Pierwsze spotkanie od początku przebiegało pod dyktando Omerty, która poza drugim setem, w którym triumfowała do 23 w pełni kontrolowała boiskowe wydarzenia odnosząc ostatecznie zasłużone zwycięstwo 3:0. W drugim ze spotkań emocji było znacznie więcej. Po zaciętym spotkaniu, o którego losach rozstrzygnął grany na przewagi tie-break ze zwycięstwa cieszyć się mogli siatkarze Progress Szkoły Językowej.

Następnie na parkiecie pojawili się siatkarze Złotnika i Nowiny.pl Katolik Group oraz Zoo-Mar Lunatycy i Leśna Perła Damons Rybnik. W pierwszym z tych spotkań pewne zwycięstwo w trzech setach odniosły Nowiny.pl zapisując na swoim koncie czwarty komplet punktów w sezonie. Ostatatnie ze spotkań, które śmiało określić można jako hit kolejki nie rozczarowało i dostarczyło wielkich emocji. W starciu panującego Mistrza - Lunatycy z aktualnym wicemistrzem - Leśna Perła na parkiecie od początku działo się sporo i żaden z zespołów nie miał zamiaru odpuszczać. Ostatecznie o końcowym rezultacie zadecydował tie-break, wygrany przez Lunatyków do 12, dzięki czemu zapisali oni na swoim koncie piąte zwycięstwo w sezonie. Dla Leśnej Perły wczorajsza porażka była pierwszą w rozgrywkach.

W ligowej tabeli raciborskich rozgrywek na 1. miejscu z 14 punktami znajdują się Zoo-Mar Lunatycy, którzy wyprzedzają mające rozegrany o jeden mecz mniej Nowiny.pl Katolik Group - 12 punktów oraz wczorajszego rywala Leśną Perłę Damons Rybnik - 10 punktów.

Wyniki:

  • Animag - Omerta-Northern 0:3 (20:25, 23:25, 17:25)
  • Agrotim-Na Fali - Progress Szkoła Językowa 2:3 (23:25, 25:14, 21:25, 25:22, 14:16)
  • Złotnik - Nowiny.pl Katolik Group 0:3 (19:25, 12:25, 18:25)
  • Zoo-Mar Lunatycy - Leśna Perła Damons Rybnik 3:2 (19:25, 25:17, 25:15, 23:25, 15:12)

6. kolejka spotkań Zoo-Mar JP Telebim RLPS zostanie rozegrana w najbliższą niedzielę.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].