Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

JKH GKS Jastrzębie przegrał derby kończąc piękną serię zwycięstw

Piękna seria zwycięstw zakończyła się w spotkaniu derbowym z Katowicami. Po dwunastu wygranych z rzędu hokeiści JKH GKS przegrali ligowy mecz. 

JKH GKS Jastrzębie przegrał derby kończąc piękną serię zwycięstw
fot. JKH GKS Jastrzębie

Pierwsze dwie tercje nie przyniosły bramek, co bardzo rzadko zdarza się w meczach hokejowych. Wynik meczu dopiero w 44. minucie otworzył Mateusz Zieliński, który pocelował spod niebieskiej i zmylił zasłoniętego Nechvatala. Hokeiści JKH błyskawicznie odpowiedzieli na to trafienie, bowiem już w 46. minucie było 1:1 za sprawą gola Marka Hovorki. W 56. minucie JKH GKS stracił bramkę, która zdecydowała o jego porażce. Podanie na czystej pozycji otrzymał Jesse Rohtla. Doświadczony Fin nie zmarnował takiej szansy i technicznym strzałem ustalił wynik zawodów.

Hokeiści z Jastrzębia mimo przegranej rok 2020 zakończyli na pozycji lidera Polskiej Hokej Ligi. Tuż po świętach, 27 grudnia jastrzębscy hokeiści zagrają o finał Pucharu Polski z Energą Toruń.

JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 1:2 (0:0, 0:0, 1:2)

  • 0:1 Zieliński (Krężołek) 44:00
  • 1:1 Hovorka (Jass, Rac) 45:20 5/3
  • 1:2 Rohtla (Fraszko, Kuronen) 55:08

JKH GKS Jastrzębie: Nechvatal - Bryk, Górny, Sawicki, Rac, Kasperlik - Klimiczek, Sevcenko, Wróbel, Hovorka, Phillips - Jass, Horzelski, Paś, Wałęga, Sołtys - Michałowski, Kostek, Pelaczyk, Jarosz, Ł. Nalewajka.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].