Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Piłka ręczna. Wygrana Górnika i Nails Company, przegrana MTS Żory

W minionych dniach trzy drużyny z naszego regionu rozegrały ligowe mecze. Górnik Zabrze i Nails Company Zabrze wygrały swoje mecze. Przegrała ekipa MTS-u Żory.

Piłka ręczna. Wygrana Górnika i Nails Company, przegrana MTS Żory

PGNiG Superliga:

Górnik Zabrze w ramach XIII kolejki PGNiG Superligi stoczył zacięty pojedynek wyjazdowy z Azotami-Puławy. Do przerwy zabrzanie przegrywali czterema bramkami (8:12). Bardzo dobra gra po przerwie sprawiła, że Górnik wygrał spotkanie 21:20. To trzecia wygrana z rzędu drużyny prowadzonej przez Marcina Lijewskiego. Po 12 rozegranych meczach Górnik plasuje się na trzecim miejscu z 24 punktami na koncie. Drugie w tabeli Azoty Puławy mają również 24 punkty, ale rozegrane trzy mecze mniej od zabrzańskiego Górnika.

Azoty Puławy – Górnik Zabrze 20:21 (12:8)

Górnik: Galia, Skrzyniarz – Tomczak 6, Czuwara 4, Gogola 4, Bis 2, Łyżwa 2, Kondratiuk 1, Bondzior 1, Dudkowski 1, Buszkow, Daćko, Adamuszek, Gliński.


I liga kobiet:

Piłkarki z Żor po przerwie spowodowanej zachorowaniami na koronawirusa wróciły na parkiet. Zmierzyły się na wyjeździe z liderem rozgrywek - SPR Olkusz. Już po pierwszej połowie to gospodynie prowadziły 17:13. Przewaga utrzymała się w drugiej połowie i ostatecznie MTS Żory przegrał 32:28. W tabeli Żory plasują się dopiero na 6. miejscu, ale mają tylko 5 meczów rozegranych.

SPR Olkusz - MTS Żory 32:28 (17:13)

MTS Żory: Kosmowska 7, Matusik 7, Redlecka 7, Jaworka 5, Romanowska 1, Stuchlik 1, Gruca, Justka, Pielesz, Pietrzak, Wołczyk, Zizulewska, Maziarek.


Piłkarki SPR Gliwice pauzowały.


II liga kobiet:

Piłkarki Nails Company Zabrze rozegrały bardzo dobrą pierwszą połowę. Zdecydowanie prowadziły do przerwy pięcioma bramkami (14:9). Gorzej gra i skuteczność wyglądała po przerwie. Rywalki zaczęły gonić zabrzanki i w efekcie końcowym udało się wygrać różnicą dwóch punktów - 27:25.

Tor Dobrzeń Wielki - Nails Company Zabrze 25:27 (9:14)

Nails Company: Jakubowska, Przystalska, Cygan 5, Gabryś 4, Nasiłowska 1, Grzegorzewska 5, Hawryluk 2, Przewosnik 5, Czapla, Wyżga 2, Piątek 3, Jaszczuk.


Piłkarki UKS Start Pietrowice Wielkie pauzowały.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].