Wtorek, 26 stycznia 2021

imieniny: Pauli, Polikarpa, Pauliny

RSS

Nowa jakość w SWD Wodzisław Śląski. Pierwszy trening w Radlinie [ZDJĘCIA]

20.12.2020 13:35 | 0 komentarzy | kozz

27 piłkarek trenowało na boisku w Radlinie pod okiem Individual Football Training, grupie trenerów, która ma poprowadzić wodzisławski klub do sukcesów. Kilka dni temu zarząd SWD Wodzisław podziękował za pracę dotychczasowemu trenerowi Wojciechowi Glencowi.

Nowa jakość w SWD Wodzisław Śląski. Pierwszy trening w Radlinie [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Drużyna seniorek SWD Wodzisław Śląski zajęła 7. miejsce na półmetku rozgrywek 1 ligi (zaplecza ekstraligi). Strata punktowa do miejsc premiowanych awansem jednak nie jest wielka, a więc zarząd klubu postanowił o zmianach w sztabie szkoleniowym. Od teraz składa się on z czterech osób. Za nazwą Individual Football Training stoją Damian Mikołowicz (trener główny), Roman Lazar (asystent trenera), Damian Zawierucha (trener przygotowania motorycznego) i Daniel Gajda (fizjoterapeuta). Szkoleniowcy będą również odpowiadać za zespół SWD grający w Centralnej Lidze Juniorek (na półmetku 3. miejsce).

Ku uciesze kibiców SWD Wodzisław Śląski do drużyny po przerwie wraca Agnieszka Gałuszka-Bielica. W drużynie (mimo nieobecności na treningu) nadal pozostaje doświadczona Daria Kasperska. O tym co jeszcze ciekawego dzieje się w SWD Wodzisław Śląski przekonacie się niebawem w wywiadzie z prezesem Sebastianem Klimkiem.