Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Unia Książenice zagra siedem sparingów

Czwartoligowiec z Książenic w zimowym okresie przygotowawczym ma zaplanowane 7 gier kontrolnych.

Unia Książenice zagra siedem sparingów

Piłkarze Marcina Koczego przygotowania rozpoczną 11 stycznia. Pierwszy sparing Unia rozegra 23 stycznia, a rywalem będzie mistrz jesieni raciborskiej klasy okręgowej - Czarni Gorzyce.

Zespół z Książenic zmierzy się także z dwoma rywalami z wyższej półki. Będą to trzecioligowe Goczałkowice i grający na tym samym poziomie rozgrywkowym Pniówek Pawłowice.

Unia Książenice to wicelider grupy śląskiej II. Rundę jesienną zakończyła na cztery punkty za liderem - Odrą Wodzisław.

Terminarz gier kontrolnych Unii Książenice:

  • 23.01 - Czarni Gorzyce (klasa okręgowa)
  • 30.01 - LKS Goczałkowice (III liga)
  • 06.02 - Przemsza Siewierz (IV liga)
  • 13.02 - Pniówek Pawłowice (III liga)
  • 20.02 - Forteca Świerklany (klasa okręgowa)
  • 27.02 - Drama Zbrosławice (IV liga)
  • 06.03 - Gwarek Ornontowice (IV liga)
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].