Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie odwrócili losy meczu

W meczu 25. kolejki Polskiej Hokej Ligi jastrzębianie wygrali w Nowym Targu z Podhalem 3:2 i nadal są liderem tabeli.

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie odwrócili losy meczu

Po pierwszych dwóch tercjach bez bramek hokeiści obu ekip rozpoczęli wymianę ciosów. Prowadzenie gospodarzom w 41. minucie dał Kacper Guzik. W 46. minucie wyrównał Jan Sołtys. W 49. minucie znów Podhale prowadziło w meczu po bramce Alexandra Petterssona. Na sześć minut przed końcem meczu do wyrównania doprowadził Radosław Nalewajka. Decydujący cios zdali jastrzębianie. W 58. minucie bramkę na 3:2 zdobył Roman Rac zapewniając w tym meczu ekipie z Jastrzębia-Zdroju komplet punktów. Korzystając z porażki GKS Tychy z KH Energa Toruń (3:6), hokeiści JKH GKS powiększyli przewagę w tabeli do pięciu punktów.

Tauron Podhale Nowy Targ - JKH GKS Jastrzębie 2:3 (0:0, 0:0, 2:3)

JKH GKS Jastrzębie: Nechvatal - Bryk, Górny, Sawicki, Rac, Kasperlik - Klimiczek, Sevcenko, Wróbel, Hovorka, Phillips - Jass, Horzelski, Ł. Nalewajka, Paś, Sołtys - Kostek, Matusik, Pelaczyk, Jarosz, R. Nalewajka.

Strzały: 32 - 29 / Kary: 36 min - 8 min 

Sędziowali: Bartosz Kaczmarek, Dawid Mazur (główni) oraz Dawid Pabisiak, Paweł Bajon (liniowi)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].