Wtorek, 26 stycznia 2021

imieniny: Pauli, Polikarpa, Pauliny

RSS

Przygotowania GKS-u Jastrzębie do rundy wiosennej rozpoczęte

08.01.2021 18:16 | 0 komentarzy | kozz

W piątek o godzinie 9:30 rozpoczął się pierwszy trening jastrzębskiego zespołu w nowym roku. Na boisku przy ul. Kościelnej, gdzie odbyły się inauguracyjne zajęcia, pojawiło się 24 zawodników.

Przygotowania GKS-u Jastrzębie do rundy wiosennej rozpoczęte
fot. GKS Jastrzębie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Pierwszy trening miał charakter testów szybkościowo-wydolnościowych, w których zawodnicy uczestniczyli w podziale na pięć grup i w sumie trwał on ponad trzy godziny. W zajęciach udział wzięło 23 zawodników, a Wojciech Łaski po kontuzji mięśni brzucha trenował indywidualnie. Ponadto w testach szybkościowych nie uczestniczył Michał Bojdys, który dochodzi do pełnej sprawności po kontuzji kolana i wziął udział jedynie w teście wydolnościowym.

Z kadry GKS-u Jastrzębie z rundy jesiennej w treningu udziału nie wzięli Dominik Sokół, którego wypożyczenie z Radomiaka Radom zostało skrócone, a także Michał Rutkowski, wypożyczony na rundę wiosenną do drugoligowej Garbarni Kraków. Nie było również Łukasza Gajdy, który najprawdopodobniej zostanie wypożyczony do zespołu z niższej ligi oraz Michała Zabielskiego, który otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu. Nieobecny był także Adam Wolniewicz, wracający do zdrowia po kontuzji.

Kadra GKS-u Jastrzębie na pierwszych zajęciach:

Bramkarze: Grzegorz Drazik, Leonid Otczenaszenko, Mariusz Pawełek

Obrońcy: Michał Bojdys, Mateusz Bondarenko, Dominik Kulawiak, Mateusz Słodowy, Kryspin Szcześniak, Dawid Witkowski, Szymon Zalewski.

Pomocnicy: Lukas Bielak, Farid Ali, Jakub Apolinarski, Tomasz Dzida, Daniel Feruga, Kamil Jadach, Wojciech Łaski, Marek Mróz, Michał Mydlarz, Patryk Skórecki, Dominik Szczęch, Łukasz Zejdler.

Napastnicy: Daniel Rumin, Daniel Szczepan.


Biuro Prasowe GKS Jastrzębie