Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Tyszanie mocno zrewanżowali się hokeistom z Jastrzębia

W piątkowy wieczór w meczu na szczycie ekstraligi Polskiej Ligi Hokeja JKH GKS Jastrzębie musiał uznać wyższość mistrza Polski, który tym samym zbliżył się do podopiecznych Roberta Kalabera na dystans jednego punktu.

Tyszanie mocno zrewanżowali się hokeistom z Jastrzębia
fot. JKH GKS
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Wynik otworzył już w 4. minucie Jean Dupuy, który pokonał Patrika Nechvatala i było 1:0 dla gospodarzy. Po siedminu minutach wynik brzmiał już 2:1 dla GKS-u Tychy. Kolejne bramki padały w drugiej tercji. W niej swoją przewagę podnieśli gospodarze, którzy prowadzili już 5:2. Mecz ostatecznie zakończył się wysokim zwycięstem tyskiego GKS-u 7:3.

W niedzielę i we wtorek JKH GKS Jastrzębie będzie gościł na Jastorze kolejno Re-Plast Unię Oświęcim oraz Tauron Podhale Nowy Targ. 

GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 7:3 (2:1, 3:1, 2:1)

  • 1:0 Dupuy (Rzeszutko, Gościński) 3:43
  • 1:1 Jarosz (Wróbel, R. Nalewajka) 4:25
  • 2:1 Mroczkowski (Cichy, Szczechura) 6:35
  • 3:1 Martin (Cichy, Szczechura) 21:37
  • 3:2 R. Nalewajka (Wróbel, Sevcenko) 27:04
  • 4:2 Cichy (Szczechura, Seed) 28:12 5/4
  • 5:2 Jeziorski (Komorski) 28:25
  • 6:2 Witecki (Galant, Marzec) 42:05
  • 6:3 Kostek (Hovorka) 48:18
  • 7:3 Dupuy (Mroczkowski, Szczechura) 55:51 5/4

JKH GKS Jastrzębie: Nechvatal (Marek od 28:26 do 42:05) - Bryk, Górny, Sawicki, Rac, Kasperlik - Klimiczek, Kostek, Urbanowicz, Hovorka, Phillips - Jass, Horzelski, Wałęga, Sołtys, Paś - Michałowski, Sevcenko, R. Nalewajka, Jarosz, Wróbel.

Strzały: 42 - 37 / Kary: 45 min - 55 min / Widzów: bez udziału publiczności.

Sędziowali: Michał Baca, Bartosz Kaczmarek (główni) oraz Rafał Noworyta, Grzegorz Cudek (liniowi).

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].