Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wygrany sparing Unii Racibórz na sztucznej nawierzchni w Knurowie [ZDJĘCIA]

W niedzielny poranek trampkarze młodsi Unii Racibórz udali się do Knurowa, aby rozegrać sparing z miejscową Concordią.

Wygrany sparing Unii Racibórz na sztucznej nawierzchni w Knurowie [ZDJĘCIA]

Zaśnieżone boisko nie stanowiło problemu, ponieważ dzięki zaangażowaniu gospodarzy i pomocy rodziców zawodników Unii szybko zostało przygotowane do gry. Punktualnie o godzinie 9:00 sędzia rozpoczął pojedynek. Na boisku Unia pokazała się z bardzo dobrej strony wygrywając 10:1. Świetnie zaprezentowali się zawodnicy, którzy już wkrótce mogą dołączyć do Unii.

- Po raz kolejny można było się przekonać, jak bardzo przydatne jest pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią. Mimo intensywnych opadów śniegu bez przeszkód można było rozegrać mecz. Póki co trampkarze raciborskiej Unii muszą jeździć do innych miast wielkości Raciborza lub mniejszych, żeby tam rozegrać mecze sparingowe w ramach przygotowań do rozgrywek w lidze wojewódzkiej. Miejmy nadzieję, że już w przyszłym roku drużyny będą przyjeżdżać do Raciborza - skomentował Adam Rutowicz z Unii Racibórz.

MKS Concordia Knurów - Unia Racibórz 1:10 (0:5)

Strzelcy bramek dla Unii: J. Krybus (3), M. Włodarczyk (2), D. Bartosik, T. Śmigowski, A. Czech, M. Rutowicz, D. Popela.

Skład: D. Szyra, J. Krybus, M. Włodarczyk, D. Bartosik, T. Śmigowski, A. Czech, M. Rutowicz, D. Popela, W. Smuda, B. Rogowski, R. Walaszek, J. Chmiel, B. Kula, B. Kopeć, G. Poznakowski, S. Staroń, M. Ronin. Trener: Tomasz Oszek.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~pilkowka (83.10. * .97) 25.01.2021 12:49

dość już tego lamentu o to sztuczne boisko.pijawki do normalnej roboty się brać, a nie śnić o łatwej kasie z miasta. Uni stowarzyszenie i Uni spółce już dziękujemy. nie mamy ochoty wykładać milionów by kilku mogło mieć za to fajny pomysł na życie za kasę z miasta. A grała Unia spółka czy Unia stowarzyszenie?

~fan_Ramosa (83.16. * .122) 25.01.2021 10:33

To Knurów takie boisko ze sztuczną nawierzchnią ma a liczy około 35 tysięcy mieszkańców a Racibórz (50 tysięcy mieszkańców) jeszcze się za budowę nie zabrało. Radni i prezydent do roboty się brać.

~kibicunii (46.204. * .82) 25.01.2021 10:32

Brawo chłopaki, brawo trener. Świetna robota!