Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

ROW wygrał z Unią Książenice

We wtorek 9 lutego ROW 1964 Rybnik rozegrał mecz sparingowy z Unią Książenice. 

ROW wygrał z Unią Książenice
Fot: row1964rybnik.com

Mecz został rozegrany na boisku w Rybniku-Kamieniu.

Spotkanie wygrali trzecioligowcy z Rybnika 3:0. Było to drugie spotkanie obu ekip w ostatnim czasie. W pierwszym meczu padł wynik 1:1.

We wczorajszym (9.02) spotkaniu trzy bramki dla ROW-u strzelili zawodnicy testowani. 

ROW 1964 Rybnik – Unia Książenice 3:0

ROW 1964 Rybnik (I połowa):

Jona – Warmiński, Krotofil, testowany I, testowany II, Kuzior, Tomaszewski, Pochcioł, testowany III, Kuczera, testowany IV

ROW 1964 Rybnik (II połowa):

Jona – testowany V, Janik, Pacholski, Rolka, testowany VI, testowany VII, Sobik, testowany VII, Folmert, Kukuła

ROW już dziś (10.02) rozegra kolejny mecz sparingowy. Tym razem przeciwnikiem będzie Pniówek Pawłowice. 


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].