Czwartek, 4 marca 2021

imieniny: Kazimierza, Łucji, Witosława

RSS

Jakub Radomski w sztabie Jastrzębskiego Węgla

16.02.2021 08:01 | 0 komentarzy | dud

Obowiązki trenera przygotowania motorycznego JW do końca obecnego sezonu pełnić będzie Jakub Radomski z Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla.

Jakub Radomski w sztabie Jastrzębskiego Węgla
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dotychczas w tym sezonie rolę tę sprawował w Jastrzębskim Węglu Luke Reynolds, który łączył funkcję pierwszego trenera z obowiązkami trenera przygotowania motorycznego. Po zakończeniu współpracy z Australijczykiem sztab szkoleniowy klubu musiał więc zostać uzupełniony o osobę odpowiadającą za przygotowanie motoryczne zawodników.

Wybór padł na 33-letniego jastrzębianina Jakuba Radomskiego z Akademii. Nowy członek sztabu szkoleniowego od czterech lat z powodzeniem pełni tę funkcję w Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla, przygotowując pod względem motorycznym młodzież do wielu sukcesów na szczeblu wojewódzkim i krajowym.

- Jestem zadowolony z możliwości współpracy z pierwszym zespołem. Poniekąd jest to dla każdego trenera przygotowania motorycznego cel szczytowy móc prowadzić taką drużynę i sprawdzić swoje umiejętności w pracy na tak wysokim poziomie – mówi Jakub Radomski.    

- Po raz kolejny potwierdza się, że zaplecze Jastrzębskiego Węgla w postaci Akademii Talentów jest w stanie realnie wesprzeć w każdym momencie sezonu, każdych okolicznościach i w różnych obszarach pierwszy zespół Jastrzębskiego Węgla – mówi Adam Gorol, prezes Jastrzębskiego Węgla.

Biuro Prasowe Jastrzębskiego Węgla


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl