Czwartek, 4 marca 2021

imieniny: Kazimierza, Łucji, Witosława

RSS

Sukcesy radlińskiego Górnika

23.02.2021 12:16 | 0 komentarzy | kozz

W miniony weekend radlińscy zawodnicy rozegrali turniej rewanżowy minisiatkówki w kat. Trójek, turniej młodzików i mecz I Ligi Śląskiej.

Sukcesy radlińskiego Górnika
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Turniej minisiatkówki trójek odbył się w sobotę w Bielsku-Białej. Trzy drużyny SK Górnik Radlin zajęły miejsca w grupach: SK Górnik Radlin I - 1 miejsce, SK Górnik Radlin II i III - 3 miejsce. Wszystkie radlińskie zespoły awansowały do II etapu wojewódzkiego.

Młodzicy SK Górnik Radlin awansowali do finałowej czwórki Mistrzostw Śląska. Młodzicy po wygranej 2:0 z Jastrzębskim Węglem II i przegrali 0:2 z AZS Cz-wa na turnieju w Jastrzębiu. Finał Mistrzostw Śląska odbędzie się 27-28 marca.

I Liga Śląska i szóste z rzędu zwycięstwo za 3 punkty SK Górnik Radlin. Tym razem kolejne wyjazdowe zwycięstwo zespołu Marka Przybysza z Płomieniem Przystajń 3:1 (20, -23, 20, 18). Zespół zagrał w zestawieniu: Dzido, Gardyan, Sprawka, Konieczny K, Boduch, Szafranek, Konieczny D-libero oraz Płaczek, Nowakowski, Ferdyan. Najbliższy mecz seniorów już w sobotę 27.02. o godzinie 17:00, transmisja na żywo w mediach społecznościowych na profilu SK Górnik Radlin.

SK Górnik Radlin