Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Odra pokonała Unię [ZDJĘCIA]

W sparingu rozegranym w Nieboczowach w starciu dwóch czwartoligowców Odra Wodzisław pokonała Unię Turza Śląska 5:3.

Odra pokonała Unię [ZDJĘCIA]

Początkowo przeciwnikiem Turzy Śląskiej miał był trzecioligowy Pniówek Pawłowice, ale ostatecznie Unia zmierzyła się z Odrą Wodzisław. Było to ciekawe spotkanie, które obfitowało w wesoły futbol. Obie drużyny popełniały błędy z których raz jedni raz drudzy korzystali posyłając piłkę do bramki. Strzelanie zaczęła Unia i objęła prowadzenie po golu Bartosza Łyczki. Szybko po błędzie bramkarza odpowiedziała Odra i gola zdobył Piotr Zieliński. Po chwili Marcin Wodecki dał prowadzenie Odrze. Kilka minut później było już 3:1 dla wodzisławskiej ekipy prowadzonej przez trenera Arkadiusza Tracza, a na listę strzelców wpisał się Patryk Dudziński. Turzanie zdołali jeszcze przed przerwą wyrównać. Najpierw kontaktową bramkę zdobył Sławomir Musiolik, a do stanu 3:3 doprowadził Michał Rycka. Po przerwie padły jeszcze dwa gole. Z rzutu karnego na 4:3 strzelił Artur Gać, a wynik rezultatem 5:3 zamknął Adrian Garcia Tabala.

Odra Wodzisław - Unia Turza 5:3 (3:3)

Zieliński, Wodecki, Dudziński, Gać, Tabala - Łyczko, Musiolik, Rycka.

8 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Opo (37.248. * .10) 26.02.2021 20:23
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Tylko ze Zieliński jest wolny jak na skrzydłowego
Angelo za dużo pierdolisz że kadra dobrze gra w sparingach zobaczymy w Lidze!

Będzie ciężko wygrać lige bo Spójnia landek będzie bardzo mocna i zobaczycie ze będzie wygrywać mecz za meczem!!

Angelonielot 26.02.2021 19:43

Byłem na niemal wszystkich sparingach i kiedy bronił Maciek Kacperski, nie zrobił ani jednego błędu a grę nogami bardzo poprawił i był zawsze silnym punktem drużyny a z Radzionkowem, gdyby nie on to do przerwy mogło już być dawno po meczu i o obsadę brami na pewno nie trzeba się bać. W obronie zdarzają się błędy jak teraz z Turza, ale to sparingi tu się gra inaczej na luzie a liga to zupełnie cos innego a okazji stwarzamy, tyle że mimo to zawsze mecz i tak jest pewnie wygrany.

Angelonielot 26.02.2021 19:31

Na lewe skrzydło pewnie wróci Zieliński, który nie raz już tam grywał i dawał sobie rade. Pan Wróbel już miał wpływ na nasze dokonane transfery, tak samo, jak on zadecydował, że testowany Hiszpan ma wracać do domu. Zagraniczny zawodnik musi być co najmniej o klasę lepszy od naszych co mamy, a on był tylko uzupełnieniem kadry.Właśnie rusza u nas prawdziwy skauting, a na tym to akurat on się zna i już niebawem okoliczne talenty będą u nas trenować i grać.

~Litar (5.173. * .108) 26.02.2021 19:31

Karp95 masz rację mi najbardziej chodzi o obsadę bramki. W każdym sparingu, we wcześniejszych meczach ligowych nasz bramkarz nie był pewnym punktem, a część bramek można śmiało przypisać po ewidentnych błędach naszego bramkarza.

~Litar (5.173. * .108) 26.02.2021 19:28

Pikul....na początku klasa światowa jak na nasze warunki, później z meczu na mecz stał się jeźdźcem bez głowy mających pretensje do wszystkich jak mu coś nie wyszło.

Karp95 26.02.2021 12:12

Myślę że solidnego skrzydłowego jeszcze pozyskamy duże nadzieję wiąże z Panem Wróblem który wydaję się naprawdę znać na swoim fachu bardziej martwi mnie postawa defensywy 17 bramek straconych w okresie przygotowawczym na razie ofensywa nadrabia ale czy wystarczy to na ligę zobaczymy

~Opo (5.172. * .192) 26.02.2021 11:36

Jak patrzę na skład Odry dalej upieram się ze brakuje nam szybkiego skrzydłowego taki jak Pikul był z Hiszpana zrezygnowali niko odszedł i dalej jest dziura na tej pozycji niestety :(

~MKPtoLamusy (92.87. * .93) 26.02.2021 11:13

3 liga MKS!