Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Unia przerwała passę Rozwoju Katowice

W meczu 18. kolejki piłkarskiej IV ligi, Unia Turza Śląska wygrała na wyjeździe z Rozwojem Katowice. 

Unia przerwała passę Rozwoju Katowice
Fot. KS Rozwój Katowice

Unia Turza Śląska zdobyła cenne trzy punkty w meczu z Rozwojem Katowice. Unia odczarowała stadion gospodarzy, ponieważ dla Rozwoju była to pierwsza porażka na własnym terenie w tym sezonie.

Goście szybko objęli prowadzenie, bo już w 15 minucie gola strzelił Musiolik. Rozwój próbował doprowadzić do wyrównania, ale dobrze spisywała się defensywa Unii. Ekipa z Katowic zdobyła bramkę na początku drugiej połowy spotkania, a strzelcem był Gembicki. Wynik meczu ustalił w 75 minucie Łyczko, który zdobył drugą bramkę dla Unii Turza Śląska. 

W następnej kolejce Unia zagra z Kuźnią Ustroń. 

Rozwój Katowice - Unia Turza Śląska 1:2 (0:1)

bramki:

Gembicki - Musiolik, Łyczko

Rozwój Katowice:

Golik – Barwiński, Skroch, Gasz (46. Czenczek) – Kaletka (75. Kwiatkowski), Zielonka, Ciszewski (68. Jastrzembski), Wroza (83. Filipiak) – Chwila, Gembicki, Lazar.

Rezerwowi: J. Adamiec.

Unia Turza Śląska:

Musioł – Staniczek, Kuczok, Musiolik (88. Skrenik), Mazur, Dariusz Pawlusiński (83. Tront), Gaszka (18. Łyczko), Glenc, Kalisz (81. Wuwer), Szymiczek, Dawid Pawlusiński (90+2. Witoszek)

Rezerwowi: Cieśla, Sosna.


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
cartman 14.03.2021 18:26

każda twierdza kiedyś musi paść !!! brawo Unia dobry mecz na inaugurację sezonu szkoda tylko Gaszki nie wygląda to dobrze