Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Decor Bełk zagra z ROW-em Rybnik o finał, w którym czeka Odra Wodzisław

Dziś (31 marca) o godz. 16:30 na stadionie Decoru Bełk zabrzmi pierwszy gwizdek w spotkaniu półfinału Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Rybnik pomiędzy czwartoligowym Decorem Bełk, a trzecioligowym ROW-em 1964 Rybnik.

Decor Bełk zagra z ROW-em Rybnik o finał, w którym czeka Odra Wodzisław

Spotkanie zapowiada się ciekawie. W przerwie zimowej obie drużyny zmierzyły się ze sobą w grze kontrolnej, a mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Dziś gole muszą się pojawić, jeśli nie w czasie regulaminowego czasu gry to w rzutach karnych. W finale czeka Odra Wodzisław, która w półfinale rozegranym jeszcze w listopadzie 2020 roku pokonała Odrę Centrum Wodzisław Śl. 8:2. 

W drodze do półfinału Decor Bełk pokonał Fortecę Świerklany 4:0, następnie wygrał z Gwiazdą Skrzyszów 2:1, aby w trzeciej rundzie rozbić KS 27 Gołkowice 17:1. ROW 1964 Rybnik zmagania pucharowe rozpoczął od 2. rundy pokonując Górnik Radlin 6:0, a następnie wygrywając wysoko z MKS 32 Radziejów-Popielów 9:0.

Obie drużyny w marcu rozegrały już trzy mecze ligowe. Decor Bełk najpierw zremisował 2:2 z MRKS Czechowice-Dziedzice, następnie pokonał Iskrę Pszczyna 3:0, a ostatnio wygrał z Rozwojem Katowice również 3:0. ROW 1964 Rybnik rozpoczął mecze w trzeciej lidze od falstartu przegrywając 2:4 z Polonią Nysa (choć prowadził 2:0), następnie wygrał dwie wyjazdowe konfrontacje z Foto-Higieną Gać 2:1 i Stalą Brzeg również 2:1.

ROW 1964 Rybnik plasuje się na 13. miejscu w trzeciej lidze, a Decor Bełk zajmuje 5. miejsce w czwartej lidze.

W finale czeka już Odra Wodzisław Śląski, która jest liderem śląskiej czwartej ligi (gr. 1).

Finał Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Rybnik zaplanowany jest na 7 kwietnia.

Mecze niestety odbywają się bez udziału publiczności.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].