Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Hit IV ligi dla Odry [ZDJĘCIA]

Odra Wodzisław deklasuje Unię Książenice w hicie IV ligi aż 5:0.

Hit IV ligi dla Odry [ZDJĘCIA]

Zapowiadany jako mecz na szczycie IV ligi (Odra zajmuje pierwsze miejsce w tabel, Unia drugie) miał być hitem kolejki. Zamiast tego widzieliśmy widowisko do jednej bramki w wykonaniu niebiesko-czerwonych. Unia Książenice mierzyła się już z Odrą w tym sezonie dwukrotnie. W ligowym starciu górą była drużyna z Książenic, która zwyciężyła 1:0. Niebiesko-czerwoni zrewanżowali się za tę porażkę w starciu pucharowym, w którym rozbili Unię aż 7:1.

W sobotnim meczu rozegranym na boisku w Dębieńsku dwie bramki dla Odry zdobył Marcin Wodecki (30', 69'), a po jednej dorzucili Tabala (14'), Tarka (50') i Abuladze (84'). Odra wywozi więc kolejne 3 cenne punkty, dzięki czemu powiększa swoją przewagę nad rywalami w tabeli i zapewnia sobie bezpieczną pozycję w drodze do III ligi.

Skład wyjściowy Odry: Antkowiak, Gać, Lalko, Wiśniewski, Kłosek, Zdunek, Rosiak, Wodecki, Tarka, Białas, Tabala. w rezerwie: Kacperski, Woś, Łuczak, Pryka, Abuladze, Zieliński, Podbioł.

9 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Kolo3 (87.101. * .96) 11.04.2021 23:19

Graty za wynik. #kylo98 a czego się spodziewać nie wiesz w jakim regionie mieszkamy?

kylo98 11.04.2021 14:20

Już kiedyś jeszcze w ekstraklasie większość miasta i okolic, na pobliskiej kopalni bardziej cieszyła się z porażek Odry, nawet tacy chodzący na mecze. A w wypadku wygranej były hasła że mecz kupiony. I mam wrażenie że lata lecą a podejście się nie zmienia

~Litar (94.254. * .73) 11.04.2021 12:56
oceniono 3 razy
3
Zgłoś

Brawa dla drużyny!! Pełna rehabilitacja po dwóch ostatnich wpadkach!!

yG 11.04.2021 12:45
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Kylo98 - 100% racji !

kylo98 11.04.2021 12:29
oceniono 3 razy
3
Zgłoś

Gratulacje dla całej druzyny. Brawoo.. Ale to dziwne jednak ze jak by wczorajszy mecz był przegrany to już jest 30 komentarzy a nie 4.ale to typowe w Wodzisławiu.

Juro 11.04.2021 02:57
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Super wygrana wysoka deklasacja Unii Książenic taki jest sport wygrywa lepszy Odra Wodzisław,obecny na meczu w tych chorych czasach wirusa pseudo,pełno policji paranoja i kontrolowanie kibiców mam nadzieję ze za jakiś czas to minie i wrócą normalne czasy Odra Wodzisław robi duż krok do wygrania 4 ligi.

~qqq (89.64. * .47) 10.04.2021 21:32
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Brawo pilkarze!!!

yG 10.04.2021 21:21
oceniono 4 razy
4
Zgłoś

Ale miazga !!! Brawo pilkarze !!! Wszyscy zagrali perfekcyjnie !!! Mamy w druzynie pilkarzy, ktorzy spokojnie poradziliby sobie w 3 lidze !!! Sa tez tacy, ktorzy wyzej rowniez daliby rade !!! Do tego mamy kilku mega utalentowanych, z Rosiakiem na czele !!! Jedynie rezerwy Rakowa moga nas powstrzymac na - jak mawial klasyk - autostradzie do III ligi ;-)
Oby sytuacja finansowa sie unormowala. No i teraz jeszcze bardziej szkoda meczu z Rowem.
Pozdrawiam

~MKPtoLAMUSY (89.64. * .236) 10.04.2021 21:12
oceniono 4 razy
4
Zgłoś

BRAWO! Piękna odpowiedź na porażkę z rowem!