Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Juniorzy LKS Studzienna wygrali z MKS Gmina Lubomia [ZDJĘCIA]

Rundę wiosenną lepiej rozpoczęli juniorzy LKS Studzienna, którzy na własnym boisku wygrali 4:2 z MKS Gmina Lubomia.

Juniorzy LKS Studzienna wygrali z MKS Gmina Lubomia [ZDJĘCIA]

Jesienią w starciu obu ekip dwukrotnie wygrywali zawodnicy ze Studziennej. Tak samo było i tym razem. Do przerwy zespół prowadzony przez trenera Norberta Lipickiego prowadził 2:0 po bramkach Filipa Jureckiego i Patryka Majewskiego.

Niespełna dwie minuty po wznowieniu gry zespół z Gminy Lubomia zdobył kontaktowego gola, a na listę strzelców wpisał się Dawid Lenart. Dla przyjezdnych bramkę zdobył także Adam Melc. Gospodarze po przerwie jeszcze dwukrotnie znaleźli drogę do bramki rywali i to gospodarze po ostatnim gwizdku cieszyli się ze zwycięstwa.

LKS Studzienna – MKS Gmina Lubomia 4:2 (2:0)

Bramki: Filip Jurecki, Patryk Majewski, Daniel Sulski (x2) - Dawid Lenart, Adam Melc

Studzienna: Paskal Niedzbała, Jakob Sulski, Cwik Piotr, Kuba Pieróg, Michał Załuski, Wojciech Widera, Patryk Majewski, Filip Jurecki, Jakub Jaschek, Dawid Cyroń, Daniel Sulski. Rezerwowi: Szymon Lasak, Michał Koloch, Dawid Kretek, Maksymilian Konopacki, Piotr Niewrzoł, Adam Barabasz
Trener: Norbert Lipicki.

Gmina Lubomia: Robert Matuszek, Sajmon Bugla, Marek Błaszczok, Mateusz Gieroń, Fabian Grzubek, Michał Halszka, Kacper Kalisz, Robert Koczwara, Michał Kolorz, Dawid Lenart, Adam Melc. Rezerwowi: Robert Bajer, Dominik Glaeser, Jacek Grzonka, Bartosz Halszka, Dawid Król, Krzysztof Matuszek.
Trener: Adam Lucyga.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].