Derby powiatu dla Odry Wodzisław [ZDJĘCIA]

Udany debiut Damiana Nowaka na ławce trenerskiej. Odra Wodzisław pokonuje w derbach powiatu Unię Turza Śląska 3:1.

Odrę poprowadził Damian Nowak, który zastąpił na ławce trenerskiej Arkadiusza Tracza. Wynik spotkania otworzył w 18 minucie Adrian Tabala. Odpowiedź gości przyszła dopiero w 30 minucie, wyrównującą bramkę strzelił Paweł Staniczek. W ostatnich minutach pierwszej połowy bramkę dla Odry dołożył Marcin Wodecki. Druga połowa to wyrównana walka aż do ostatnich minut. Goście za wszelką cenę próbowali uratować punkt a Odra może mówić o dużym szczęściu, gdyż mecz mógł zakończyć się sprawiedliwym remisem. W ostatniej minucie spotkania zwycięstwo przypieczętował jednak Paweł Zdunek.

1 maja 2021 r. godz. 17.00

Odra Wodzisław - Unia Turza Ślaska 3:1 (2:1).

15 komentarzy

~qqqndel (86.121. * .39) 05.05.2021 06:16
oceniono 2 razy
2

Marny prowokatorze masz okazję ujawnić sie podczas wyjazdu do Katowic razem ze swoją grupą.

~qqq (89.64. * .23) 05.05.2021 00:21
-2

Co ty pierniczysz czlowieku??
Ile razy pomogles grupie UOW w organizacji meczow, wyjazdow, przygotowaniu opraw z ktorych Odra slynna jest w calej Polsce!!
Ile masz dzieciaku nie przespanych nocy na przgotowywanie opraw na mecz?
Ile masz chlopcze zaliczonych wyjazdow za ukochanym klubem?
Pamietasz Rakow Czestochowa?
Pamietasz Polonie Bytom?
Pamietasz Unie Nowa Sarzyna?
Ty jestes dzidzius-nic nie wiesz, nigdzie nie byles!!
Odra to MY!!!

~qqqondom (89.64. * .236) 02.05.2021 11:58
oceniono 3 razy
3

kim jesteś qqq? Piszesz, że Odra to "wy"? Kim jesteście? Gdy były spotkania z kibicami nie było nikogo. Od czasu upadku UOW coraz rzadziej na meczach prowadzony był doping a na chwile obecną ciężko domyślić się kim są ci "my" w twoim haśle. Wodzisław jest tak zepsutym miastem, że nawet Odrę traktujecie przedmiotowo w walce o swoje coś (nawet trudno określić o co wy walczycie). Na koniec napisze tylko tyle, jeśli "ODRA TO WY" to do zobaczenia za tydzień w Katowicach, no chyba że obsrasz zbroję.

~Iwona45 (188.117. * .201) 02.05.2021 11:32
3

yG Masz słuszna rację wszystko na NIE chyba narzekanie to już we krwi mamy gdzie nie pojedziesz zagranicę wszyscy uśmiechnięci u nas tylko jadem zieja!

yG 02.05.2021 11:20
-1

Kiedys bylo tak pieknie, zadnego cyrku... Bylo super, jak gralismy w c-klasie. Albo jak Start Bogdanowice stal sie Odra Wodzislaw. Albo jak przez rok nie gralismy nigdzie. Albo jak cudem utrzymalismy sie w iv lidze w 2018. Albo jak byly dwie Odry w Wodzislawiu - co wiecej, zawsze z centrum przegrywalismy. Wtedy to bylo SUPER !

~qqq (89.64. * .44) 02.05.2021 10:28
oceniono 5 razy
-3

Dopoki tu bedzie taki cyrk i burdel to nie liczcie ludzie na jakikolwiek awans!!
Precz z tym syfem zwacym sie zarzadem!!

~Litar (94.254. * .124) 02.05.2021 08:39
3

Za wygrane trzeba chwalić, za kompromitujące porażki ganiać. Słuchaj to nie jego wina i drużyny że jest taki burdel. Ps. Mnie tak samo to wszystko wku...a jak Ciebie.

~brex (83.26. * .196) 02.05.2021 07:57
-3

Litar.Następna zmiana trenera będzie na Jasia fasolai też mu powiesz brawo trener brawo drużyna.Nie róbcie już jaj bo wszyscy się z nas śmieją.

3

Człowieku, "piszesz bzdury jak mało który" . Sprawiedliwy remis ? Byłeś na meczu,oglądałeś ? O ile jeszcze w I połowie spotkanie było mniej więcej wyrównane o tyle w II części Unia nie stworzyła sobie ani jednej sytuacji bramkowej za to my moglismy strzelić co najmniej jeszcze trzy gole.Gratulacje

~MKPtoLAMUSY (89.64. * .236) 01.05.2021 22:50
2

Brawo ODRA! Brawo trener NOWAK! p.s. może nowiny wyłączą możliwość komentowania artykułów związanych z Odrą przez anonimowych użytkowników tak jak robią to w momencie gdy piszą o pupilku Kiecy?

Karp95 01.05.2021 21:37
3

Sprawiedliwym remisem? przecież gdyby nie skuteczność Odry która czasami w tym sezonie bywa okropna to mecz skończyłby się jakimś hokejowym wynikiem nawet gdyby Unia wykorzystała wszystkie dogodne sytuacje to byłoby jakieś 6:4 dla Odry

~Szogun84@ (46.204. * .136) 01.05.2021 21:13