Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

ROW 1964 Rybnik z cennym punktem w walce o utrzymanie [ZDJĘCIA]

Walczący o utrzymanie w III lidze ROW 1964 Rybnik zremisował na własnym stadionie z LKS-em Goczałkowice Zdrój 1:1.

ROW 1964 Rybnik z cennym punktem w walce o utrzymanie [ZDJĘCIA]

Wynik spotkania dla Goczałkowice otworzył w 43 minucie Piotr Ćwielong. Dopiero w ostatnich minutach udało się rybniczanom wywalczyć remis po bramce Jana Janika z rzutu karnego. 

01.05.2021 r. godz. 17.00

ROW 1964 Rybnik - LKS Goczałkowice Zdrój 1:1 (0:1)

Skład wyjściowy ROW-u: Bartosz Plewka, Jan Janik (K), Piotr Pacholski, Yaroslav Baranskyi, Jakub Kuczera, Mateusz Tomaszewski, Adrian Pytlik, Konrad Warmiński, Tomasz Gomola, Dawid Migus, Łukasz Gajda

Ławka rezerwowych: Daniel Jona, Cezary Stolz, Łukasz Krakowczyk, Jakub Pochcioł, Filip Kukuła, Balazs Boda, Olaf Sobik

Trener: Roland Buchała.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].