Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

GKS Jastrzębie pozytywnie zaskoczył kibiców [ZDJĘCIA]

Broniący się przed spadkiem z Fortuna I Liga piłkarze GKS-u Jastrzębie wygrali przy Harcerskiej ze Stomilem Olsztyn 2:0.

GKS Jastrzębie pozytywnie zaskoczył kibiców [ZDJĘCIA]

Obydwie drużyny dosyć długo się rozkręcały, przez co niewiele działo się w pierwszej połowie. Pierwsze minuty należały do Stomilu, ale Grzegorz Drazik poradził sobie z atakami Wojciecha Łuczaka i Damiana Sieranta. Bramce przyjezdnych próbował zagrozić Daniel Rumin, czy Dominik Kulawiak, niestety niecelnie.

Przewagę podopieczni Łukasza Włodarka odnieśli dopiero w drugiej połowie co zaowocowało bramkami. W 51 minucie Daniel Rumin otrzymał podanie od Kamila Jadacha i wpakował piłkę w bramkę strzeżoną przez Michała Leszczyńskiego. W 72 minucie Farid Ali wrzucił piłkę w pole karne a tam w odpowiednim miejscu był już Mateusz Bondarenko, który głową umieścił piłkę w siatce. 

Warto również wspomnieć, że dzięki poluzowaniu obostrzeń sanitarnych mecz mogli zobaczyć kibice.

15 maja, Jastrzębie-Zdrój, godz. 17:00

GKS Jastrzębie - Stomil Olsztyn 2:0 (0:0)

1:0 - Daniel Rumin 51’

2:0 - Mateusz Bondarenko 72’

GKS Jastrzębie: Grzegorz Drazik - Mateusz Bondarenko, Mateusz Słodowy, Lukas Bielak, Kamil Jadach (66. Farid Ali), Kryspin Szcześniak, Dominik Kulawiak, Dawid Witkowski, Marek Mróz, Łukasz Zejdler (82. Daniel Feruga), Daniel Rumin (75. Daniel Szczepan).

Stomil Olsztyn: Michał Leszczyński - Rafał Remisz, Maciej Spychała (65. Adrian Szczutowski), Wojciech Łuczak (75. Hubert Szramka), Koki Hinokio, Janusz Bucholc, Jurich Carolina (75. Jakub Mosakowski), Damian Byrtek, Damian Sierant, Krystian Ogrodowski (65. Mateusz Skrzypczak), Jakub Mysiorski.

Sędzia: Damian Sylwestrzak.

Żółte kartki: Zejdler, Rumin (GKS) oraz Byrtek, Carolina, Remisz (Stomil).

Widzów: 949.

7 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Higgy (83.26. * .219) 18.05.2021 16:30
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Jakiś żul po zawodówce zalogował się pod nickiem Chorzow_psy ale moj post został usunięty z powodu naruszenia regulaminu ! Hahahahaha :-)

~op (91.192. * .86) 18.05.2021 15:45
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~Higgy (83.26. * .219) 18.05.2021 15:39
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

Chorzów_psy 17.05.2021 20:45

Pajac to Cię zrobił psie

~Higgy (83.26. * .219) 16.05.2021 18:27
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Do Chorzowa pajacu to nie macie podjazdu

Chorzów_psy 16.05.2021 12:35

Tylko ODRA MKS

~GKS (5.173. * .237) 16.05.2021 07:33

Super.