Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Osłabione Lyski lepsze od Zawady [ZDJĘCIA]

W niedzielne popołudnie na zastępczym boisku w Syryni LKS Naprzód 46 Zawada zmierzył się z LKS Lyski. W pierwszej połowie "gospodarze" zdobyli swoją jedyną bramkę w 25 minucie. Druga część spotkania zdecydowanie należała do Lysek. Pierwszego gola zdobyły w 60 minucie, a kilka minut później stracili bramkarza w akcji w bramce zakończonej czerwoną kartką. Później nie dość, że nie stracili bramki w osłabionym składzie to jeszcze zdobyli kolejną na swoje konto.

Osłabione Lyski lepsze od Zawady [ZDJĘCIA]

LKS Naprzód 46 Zawada - LKS Lyski 1:2 (1:0)

Bramki: Artur Hejna 25. - Szymon Szulik 60., Łukasz Newe 75.

Żółte kartki: Mirosław Stolorz, Bartłomiej Rachwał, Dariusz Halszka, Artur Hejna - Łukasz Newe, Jacek Kogut.

Czerwona kartka: Dawid Wawoczny 67. (Lyski).

Zawada: Dawid Gojny, Krzysztof Strączek, Bartłomiej Rachwał, Radosław Nawrat, Seweryn Świerczek, Dariusz Halszka (65. Bartosz Rogoś), Mateusz Migacz, Artur Hejna, Wojciech Szyra, Mirosław Stolorz (72. Robert Powalacz), Marek Mnich.

Lyski: Krzysztof Janoszek , Dawid Wawoczny, Marek Nowakowski (45. Łukasz Newe), Tomasz Langer, Łukasz Kuczera, Bronisław Kłosek, Jakub Goraus (78. Wojciech Burda), Jacek Kogut, Aleksander Pakura (45. Dawid Wieczorek), Sławomir Lupa, Szymon Szulik (89. Czesław Wojciechowski).

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].