Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nie Pompujesz - Nie Jedziesz. Zawody rowerowe na rybnickim Wiśniowcu [ZDJĘCIA]

W sobotę, 29 maja na rybnickim Wiśniowcu zawodnicy zmierzyli się nie tylko z wymagającym torem, ale i opadami deszczu oraz błotem.

Nie Pompujesz - Nie Jedziesz. Zawody rowerowe na rybnickim Wiśniowcu [ZDJĘCIA]
Pogoda utrudniła zawodnikom przejazdy. Słoneczną aurę nagle przerywały rzęsiste opady deszczu

Nie Pompujesz - Nie Jedziesz czyli największa seria pumptrackowych* wyścigów w Polsce

Zawody z cyklu Nie Pompujesz - Nie Jedziesz rozgrywane są w kilku miastach na terenie całej Polski. Pierwsze w kolejności - zawody eliminacyjne, po których najlepszych 24 zawodników z kategorii PRO zmierzy się w finale. Do rybnickiej edycji zgłosiło się aż 150 uczestników. Zawody zostały rozegrane w Parku Sportowym Wiśniowiec, na terenie którego znajdują się: tor 4x / mountainboard, tor MTB XCO, skatepark oraz dirt park.

Wyniki w kategorii AMATOR

 1. Kawulak Dominik (Rybnik)
 2. Siwiec Kuba (Lublin)
 3. Ceglarek Olivier (Rybnik)

Wyniki w kategorii PRO

 1. Dądela Gustaw (Suszec)
 2. Rot Marcin (Wrocław)
 3. Godziek Dawid (Nowy Sącz)

Wyniki w kategorii KOBIETY

 1. Niedźwiedź Natalia (Lublin)
 2. Domagała Anna (Sosnowiec)
 3. Bryndza Aleksandra (Goczałkowice-Zdrój)

Wyniki w kategorii KIDS

 1. Niedziela Szymon (Rybnik)
 2. Koziołek Filip (Rybnik)
 3. Pańczyk Robert (Rybnik)

Pełne wyniki zawodów znajdują się tutaj NIE POMPUJESZ-NIE JEDZIESZ.

*Pumptrack – specjalnie przygotowany niewielki tor łączący jazdę jednośladem i wszechstronny trening. Zbudowany jest on z szybkich zakrętów i muld. Wyrabia on u użytkowników refleks, zmysł równowagi oraz kondycję.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gustaw (83.16. * .189) 31.05.2021 11:13

Błąd w miejscowościach w kategorii pro!