Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nowy GMKS 21 Nędza ogłasza nabór. Będzie szkolił dzieci i młodzież!

Gminny Młodzieżowy Klub Sportowy 21 Nędza został powołany do życia w lutym 2021r. Z inicjatywy p. Wójt Anny Iskały wszystkie klubu podpisały porozumienie w sprawie wspólnego szkolenia dzieci i młodzieży. Efektem tego porozumienia jest właśnie nowy klub sportowy GMKS 21 Nędza, który prowadzi szkolenie dzieci w wieku od 4 do 16 lat.

Nowy GMKS 21 Nędza ogłasza nabór. Będzie szkolił dzieci i młodzież!
Grupę Żak trenuje trener Marcin Lukoszek

Siedziba klubu znajduje się w Nędzy przy ul. Sportowej 10. Dzielimy ten obiekt z tutejszym LKS 1908, do dyspozycji klubu pozostaje również Orlik, a także pozostałe obiekty sportowe w Gminie będące w zarządzie tamtejszych klubów.

Nasze drużyny uczestniczą w regularnych rozgrywkach i licznych turniejach, zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i licencjonowanych trenerów. Bardzo dobra baza treningowa pozwala kompleksowe i ciągłe prowadzenie zajęć.

Na chwilę obecną prowadzimy zajęcia w 6 grupach, została utworzona grupa dziewczęca, a od czerwca ruszają zajęcia w piłkarskim przedszkolu. Prowadzimy specjalistyczne treningi bramkarskie, a wszystkie zajęcia dopasowane są do zaawansowania trenujących. Nasze drużyny wjeżdżają na obozy sportowe, organizujemy również obozy dochodzeniowe i półkolonie.

Współpracujemy z  klubami z wyższych lig, podpatrujemy jak funkcjonują profesjonalne Akademie Piłkarskie i ciągle się rozwijamy.

Nasza kadrę trenerską tworzą: Jerzy Halfar, Paskuda Szymon, Lukoszek Marcin, Cichecki Adrian, Woźniak Marta i Urbańczyk Piotr – zajęcia bramkarskie.   

W naszym  klubie trenować mogą wszystkie dzieci, bez względu na miejsce zamieszkania, jesteśmy otwarci dla każdego młodego adepta piłki nożnej. Zapraszamy do nas!

 Grupa ŻAK

Grupa ŻAK - SKRZAT - dziewczyny

Grupa Skrzat

Grupa Orlik

Grupa Trampkarz Młodszy

Grupa Junior Młodszy

Tekst sponsorowany