Niedziela, 20 czerwca 2021

imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

RSS

Bieg terenowy i akcja krwiodawstwa już w sobotę w Jastrzębiu-Zdroju

04.06.2021 15:00 | 0 komentarzy | ska

Wydział Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Jastrzębiu-Zdroju wraz z Miejskim Klubem HDK PCK im. Henryka Sławika w Jastrzębiu-Zdroju oraz MOSiR w Jastrzębiu-Zdroju zapraszają serdecznie do udziału w biegu terenowym "Krwiobieg - chodź z nami oddać krew".

Bieg terenowy i akcja krwiodawstwa już w sobotę w Jastrzębiu-Zdroju
Start biegu głównego zaplanowano na godz. 12.00 obok kąpieliska przy ul. Witczaka 7.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Bieg terenowy i akcja krwiodawstwa już w sobotę w Jastrzębiu-Zdroju

W ramach studenckich zajęć terenowych, poza Krwiobiegiem, odbędzie się również akcja krwiodawstwa, biegi dla dzieci oraz pokazy służb mundurowych.

- Zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w akcji. Bieg główny rozpocznie się o godz. 12:00 - Biuro Zawodów czynne od 9.30 - informują organizatorzy. Zaplanowano także biegi dla dzieci na krótszym odcinku - 100 oraz 200 m. W biegu głównym o długości trasy około 3 km uczestniczyć mogą osoby od 16 roku życia (od rocznika 2005). Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w biegu za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych. 
Dla wszystkich dzieci uczestniczących w biegach na krótszych dystansach organizatorzy przewidzieli poczęstunek, pamiątkowe dyplomy, a dla zwycięzców w danych kategoriach również nagrody i medale.
Wydarzenie odbędzie się w Parku Zdrojowym przy ul. Witczaka w Jastrzębiu-Zdroju. Start biegu zaplanowano przy kąpielisku. 
Szczegółowe informacje na temat biegów znaleźć można w regulaminie