Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kochani rowerzyści! 12 czerwca ekipa RowerON-u zaprasza na stoisko na Festiwalu Rowerowym "Racibórz kocha rower"

Już 12 czerwca odbędzie się w Raciborzu na pl. Dominikańskim III edycja Festiwalu Rowerowego “Racibórz kocha rower” organizowana przez Urząd Miasta w Raciborzu.

Kochani rowerzyści! 12 czerwca ekipa RowerON-u zaprasza na stoisko na Festiwalu Rowerowym "Racibórz kocha rower"
Festiwal Rowerowy "Racibórz kocha rower" III edycja

My też tam będziemy! Zapraszamy wszystkich na stoisko RowerON od godz. 12.00 do 15.00.

Jeśli zarejestrowałeś się na RowerON 2021 z punktem odbioru w Raciborzu będziesz mógł odebrać na naszym stoisku swój pakiet startowy (nie zapomnij biletu, który otrzymałeś przy rejestracji celem weryfikacji).

Pozostałych uczestników z innych miast (Wodzisław Śl., Rybnik, Jastrzębie-Zdrój, Żory) zapraszamy do odbioru pakietów startowych od 14 – 30 czerwca w wybranych podczas rejestracji punktach odbioru.

Mamy dla was wiele super gadżetów do rozdania na stoisku!

Będziemy ponadto robić okolicznościowe zdjęcia rowerzystom z kultowym rowerem Gazella z 1982 roku, dzięki uprzejmości @Szprycha warsztat rowerowy z Raciborza :)

PAMIĘTAJCIE! Wspólnie z Urzędem Miasta w Raciborzu rywalizujemy o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Kręćmy razem dla Raciborza. Link do aplikacji znajdziecie na plakacie. Kręćcie z nami!

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].