Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Całe Jastrzębie kibicowało reprezentacji Polski i Kamilowi Glikowi [ZDJĘCIA]

Strefa kibica przygotowana na terenie Ośrodka Wypoczynku Niedzielniego w Jastrzębiu-Zdroju zapełniła się fanami piłki nożnej podczas meczu Polska-Słowacja. Mimo, że nasza reprezentacja przegrała, kibice oddali swoje serca pochodzącemu z Jastrzębia-Zdroju Kamilowi Glikowi. 

Całe Jastrzębie kibicowało reprezentacji Polski i Kamilowi Glikowi [ZDJĘCIA]
Jastrzębianie dopisali i tłumnie stawili się w strefie kibica na OWN. fot. UM Jastrzębie-Zdrój

Całe Jastrzębie kibicowało reprezentacji Polski i Kamilowi Glikowi [ZDJĘCIA]

Cały OWN zapełnił się kibicami, którzy nie tylko mogli zobaczyć mecz na wielkim ekranie, ale też skorzystać z innych atrakcji oferowanych przez OWN. Było lane piwo, a dzieci chętnie skorzystały z wodnego placu zabaw. 

Największe emocje obserwować można było podczas pierwszego gola, który dla Polski strzelił Karol Linetty. Mimo jeszcze kilku dobrych sytuacji podbramkowych niestety to reprezentacja Słowacji świętowała ostatecznie zwycięstwo. 

Strefa na OWN

Do kibicowania przed meczem zachęcała także prezydent Jastrzębia-Zdroju Anna Hetman, zapraszając mieszkańców do odwiedzenia strefy kibica na OWN. Kolejna okazja już w sobotę, bo o 21.00 Polska zagra z Hiszpanią na stadionie Estadio La Cartuja w regionie administracyjnym Sewilli. Być może w tym meczu nasi reprezentanci wykażą więcej gry zespołowej i zaangażowania, co być może przełoży się na wygraną. 

Wszyscy za Kamilem

Warto dodać, że wśród Biało-Czerwonych jest także pochodzący z Jastrzębia-Zdroju Kami Glik (r. 1988). Na co dzień Glik gra we włoskim klubie Benevento Calcio od września ubiegłego roku. 

Tak prezydent Anna Hetman zachęcała do kibicowania:

Ludzie

Anna Hetman

Prezydent Jastrzębia-Zdrój

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~RóptaCoHceta (31.0. * .128) 15.06.2021 09:18

Na 12 zdjęciu śliczna blondyneczka w okularach