Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Udany rewanż Czernicy [ZDJĘCIA]

Mimo braku kilku podstawowych zawodników, Zameczek Czernica pokonał Gwiazdę Skrzyszów 2:1, udanie rewanżując się za porażkę na wyjeździe w takim samym stosunku.

Udany rewanż Czernicy [ZDJĘCIA]
Fot. Łukasz Kozik

Wynik meczu jest zasłużony, spotkanie było w miarę wyrównane ze wskazaniem na Czernicę. Pierwszy gol dla Zameczku padł w 39. minucie. Akcję przeprowadził Norbert Franke, podał przed do Szymona Kaizika, który spokojnie przełożył sobie piłkę na lewą nogę i mierzonym strzałem zza pola karnego umieścił piłkę w okienku bramki rywala. W 61. minucie gospodarze podwyższyli prowadzenie. Łukasz Sell wykorzystał podanie Mariusza Reguły i strzałem po ziemi pokonał golkipera ze Skrzyszowa. Goście odpowiedzieli kontaktowym golem dopiero w doliczonym czasie gry, a jego autorem był Grzegorz Gojny.

Po tej wygranej Czernica umocniła się na trzecim miejscu w tabeli. Skrzyszów jest czwarty i ma pięć punktów straty do Zameczku. Do końca sezonu zostały dwie kolejki.

LKS Zameczek Czernica - LKS Gwiazda Skrzyszów 2:1 (1:0)

1:0 - Szymon Kaizik (39.)

2:0 - Łukasz Sell (61.)

2:1 - Grzegorz Gojny (91.)

Czernica:

Dawid Fugiel - Mateusz Tuleja, Przemysław Warło, Patryk Krzysztoń, Alan Czerniejewski (46. Radosław Olszyna) - Mariusz Reguła, Szymon Kaizik - Arkadiusz Sokołowicz (79. Adrian Dera), Kamil Smal, Łukasz Sell (75. Wojciech Holona) - Norbert Franke.

Skrzyszów:

Denis Firla - Łukasz Sitek, Bartosz Lubszczyk, Tomasz Tomiczek, Kacper Surowiec, Michał Rymer, Arkadiusz Kindalski, Jakub Sikora, Wojciech Oślizło (77. Szymon Wątroba), Grzegorz Gojny, Grzegorz Porwoł.

Żółta kartka: Reguła.

Łukasz Kozik


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].