Czwartek, 5 sierpnia 2021

imieniny: Marii, Oswalda, Stanisławy

RSS

Dariusz Kamiński nowym zawodnikiem GKS-u Jastrzębie

22.07.2021 08:49 | 0 komentarzy | dud

Boczny pomocnik Dariusz Kamiński, który może także występować na pozycji napastnika, został nowym zawodnikiem GKS-u Jastrzębie, związując się z klubem kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2022 roku.

Dariusz Kamiński nowym zawodnikiem GKS-u Jastrzębie
Fot. GKS Jastrzębie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

22-letni wychowanek Piasta Zawidów ma za sobą udany sezon w trzecioligowej Wisłoce Dębica, gdzie w 30 spotkaniach dziewięciokrotnie wpisywał się na listę strzelców i siedmiokrotnie asystował przy trafieniu kolegów. W przeszłości reprezentował także barwy Górnika II Zabrze (będąc w sezonie 2017/2018 członkiem pierwszego zespołu), w którym w sumie rozegrał 53 mecze na szczeblu III ligi i zdobył 8 goli (notując przy tym 7 asyst), Olimpii Grudziądz (12 meczów w II lidze), oraz zespołów juniorskich - Gwarka Zabrze, Łużycy Lubań i Orła Platerówka.

Dariusz Kamiński w trwającym okresie przygotowawczym pojawiał się na boisku we wszystkich czterech sparingach GKS-u Jastrzębie, a wcześniej, podczas przerwy zimowej sezonu 2020/2021, również był testowany w GKS-ie Jastrzębie, występując w dwóch dwa meczach sparingowych.

Biuro Prasowe GKS Jastrzębie 


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl