Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Na Zamkowej w Raciborzu szykuje się wielkie powitanie Justyny Święty-Ersetic

Po udanym kibicowaniu, przed ekranami w strefie kibica w ocickiej szkole, mąż i znajomi podwójnej medalistki z Tokio organizują kolejną imprezę dedykowaną Justynie Święty-Ersetic. W poniedziałek 9 sierpnia na stadionie miejskim, pod tamtejszym telebimem, będzie można na żywo spotkać się z bohaterką igrzysk. Początek wydarzenia zaplanowano na godz. 17.00.

Na Zamkowej w Raciborzu szykuje się wielkie powitanie Justyny Święty-Ersetic
Paweł Król kibicował Święty-Ersetic w strefie kibica w ocickiej szkole w sobotę. Tam rozmawiał z Michałem Fitą, który także należy do zagorzałych kibiców biegaczki - siąsiadki z dzielnicy

W organizację wydarzenia w szkole zaangażowany był obok Dawida Ersetica m.in. Andrzej Skurk dyrektor ZSP nr 2. Teraz pałeczkę w tej sztafecie wdzięczności dla dokonań raciborskiej lekkoatletki przejął od niego inny dyrektor - Paweł Król z OSiR. Był obecny w sobotę w sali gimnastycznej, gdzie tłumnie pojawili się kibice i cieszyli wspólnie z sukcesu Święty-Ersetic, która w sztafecie 4x400 m wywalczyła olimpijskie srebro. Już tam wspólnie z mężem medalistki szef OSiR ustalił, że od godz. 17.00 w poniedziałek 9 sierpnia na stadionie będzie czekało na Justynę Święty-Ersetic specjalnie przygotowane podium i ośrodek otworzy się na kibiców, chcących z bliska obejrzeć słynną biegaczkę. - Założyliśmy, że całość przedsięwzięcia może potrwać między godz. 17, a 20. Szczegóły są jeszcze dogrywane. Pokażemy na telebimie zwycięskie biegi Justyny, będą na pewno gratulacje, okazja do autografów i wspólnych zdjęć - mówi P. Król. Święty-Ersetic wielokrotnie w swych przygotowaniach korzystała z obiektów OSiR, dyrektor ośrodka chętnie udostępniał jej stadion do celów treningowych.

Z tego co ustaliliśmy, Justyna Święty-Ersetic wjedzie na stadion miejski eskortowana przez wozy bojowe OSP z całego miasta. W jednostkach zapadają już ustalenia co do szczegółów przejazdu przez miasto zdobywczyni dwóch medali olimpijskich.

Do sali gimnastycznej w Ocicach nie zmieścili się wszyscy fani Justyny Święty-Ersetic. Stadion OSiR ma dużo większe możliwości pod tym względem

Ludzie

Justyna Święty-Ersetic

polska lekkoatletka, Raciborzanka

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~SelfikMaster (46.134. * .223) 08.08.2021 15:01
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu