Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Biathlonowy Nordic Walking w Wodzisławiu. Nowe zawody na horyzoncie

To będzie coś, czego jeszcze w Wodzisławiu Śląskim... ba! W naszym regionie nie było. Otwarte Zawody w Biathlonowym Nordic Walking odbędą się w sobotę, 28 sierpnia w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza". Udział może wziąć każdy, kto ukończył 18 rok życia.

Biathlonowy Nordic Walking w Wodzisławiu. Nowe zawody na horyzoncie

Wydarzenie jest świetną okazją do spóbowania swoich sił w strzelaniu z broni, której używają zawodnicy podczas rywalizacji biathlonowej.

Przebieg zawodów:

  • godz. 10.00-11.15 - przyjmowanie zgłoszeń i wydawanie numerów w biurze zawodów,
  • godz. 10.15-11.40 - każdy uczestnik w tym czasie może wziąć udział w przeszkoleniu strzeleckim i wykonać 5 próbnych strzałów,
  • godz. 11.45 - wspólna rozgrzewka wszystkich uczestników,
  • godz. 12.00 – start zawodów, indywidualnie co 60 sekund,

Każdy z uczestników ma do pokonania trzy okrążenia po 1 km. Po pierwszym i drugim okrążeniu zawodnicy podążają na strzelnicę i oddają 5 strzałów w pozycji leżącej z odległości 50 m do tarczy o średnicy 11 cm. Za każdy nietrafiony strzał zawodnik dodatkowo musi pokonać rundę karną 100 m.

  • ok. godz. 13.45 – dekoracja zwycięzców (godzina może ulec zmianie w zależności od ilości zgłoszonych osób)

Limit startujących to 30 osób

DYSTANSE, KATEGORIE WIEKOWE:

Kategorie: OPEN KOBIET i OPEN MĘŻCZYZN

  • długość trasy: 3 km (3x1 km)
  • pozycja strzelecka: 2x leżąc z podpórką
  • kary za strzały nietrafione: 100 m runda karna

ZGŁOSZENIA ORAZ OPŁATA STARTOWA:

Za zgłoszenie uważa się wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz uiszczenie opłaty startowej. Zgłoszenia w formie elektronicznej będą trwały do 26 sierpnia 2021. Po tym terminie zgłoszenia możliwe tylko w biurze zawodów (w przypadku wolnych miejsc).

OPŁATY:

  • 20 zł do 26.08.2021 r. (szybkie płatności online)
  • 30 zł (gotówka) opłata wniesiona w biurze zawodów

Szczegóły w regulaminie. Organizatorami są: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „CENTRUM”, UKS Strzał Wodzisław Śląski; PARTNERZY: MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski, Miasto Wodzisław Śląski.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].