Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

KS 27 Gołkowice pewnie wygrał z Interem Krostoszowice [WIDEO]

W meczu 1. kolejki rybnickiej B klasy, KS 27 Gołkowice wygrał 3:0 z Interem Krostoszowice. 

KS 27 Gołkowice pewnie wygrał z Interem Krostoszowice [WIDEO]
Fot. Dawid Chinc

Materiał wideo:

KS 27 Gołkowice pewnie pokonał przeciwnika z Krostoszowic i zdobył pierwsze trzy punkty w sezonie. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Baranek, a jedną dołożył Gatner.

Zapraszamy do obejrzenia bramek z tego spotkania. Autorem materiału jest Dawid Chinc

KS 27 Gołkowice - Inter Krostoszowice 3:0 (1:0)

bramki:

2x Baranek, Gatner

skład gospodarzy:

Lajda, Kmiecik, Zapiór, Łaski, Borawski; Gatner, Szuła, Nowak, Gwiżdż, Mucha; Baranek

Zagrali również:

Kranc, Mrozek, Hojka, Skrzyszowski, Nawrot

wyjściowy skład gości:

Jasiak, Kosiński, Kozielski, Jaskuła, Morciniec, Mazurek, Dróżdż, Goczoł, Glenc, Hanc, Kłosok

Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gramdlafanu (91.192. * .34) 24.08.2021 09:25

Panie autorze, pierwsza sprawa, KS 27 Gołkowice rozgrywał mecz z Poltent Inter Krostoszowice ;) A dwa, że mógł się pan wysilić i wstawić również skład z Krostoszowic do tego "artykułu". Pozdrawiam .