Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Turniej Zawada Cup z drużynami rocznika 2012 rozegrany w Wodzisławiu-Zawadzie. Wygrali gospodarze [ZDJĘCIA]

W sobotę 28 sierpnia na boisku sportowym w wodzisławskiej dzielnicy Zawada sześć drużyn młodzieżowych z rocznika 2012 brało udział w pierwszym dniu Turnieju Zawada Cup z okazji 75-lecia działalności LKS Naprzód 46 Zawada. ZOBACZ ZDJĘCIA! 

Turniej Zawada Cup z drużynami rocznika 2012 rozegrany w Wodzisławiu-Zawadzie. Wygrali gospodarze [ZDJĘCIA]
Sześć drużyn z Wodzisławia, Radlina, Lubomi, Świerklan i Jastrzębia-Zdroju wzięło udział w turnieju na boisku LKS Naprzód 46 Zawada. fot. Szymon Kamczyk

Turniej Zawada Cup z drużynami rocznika 2012 rozegrany w Wodzisławiu-Zawadzie. Wygrali gospodarze [ZDJĘCIA]

W zmaganiach udział wzięli młodzi piłkarze z KS 25 Kokoszyce, Górnika Radlin, MKS Gmina Lubomia, Fortecy Świerklany, Champions Jastrzębie oraz gospodarze z LKS Naprzód 46 Zawada. Po rozegraniu serii meczy młodzieżowcy z Zawady rozgromili w meczu finałowym piłkarzy Górnika Radlin w niebieskich koszulkach. Tym samym gospodarze zajęli pierwsze miejsce w zmaganiach. - Dziękujemy wszystkim zespołom za obecność, rodzicom za świetny doping, a zawodnikom za zaangażowanie i dobrą piłkę w każdym meczu - podkreślają organizatorzy z zawadzkiego LKS-u. 

Klasyfikacja turnieju rocznika 2012:

1. LKS Naprzód 46 Zawada (15 pkt.)

2. Górnik Radlin (12 pkt.)

3. Forteca Świerklany (6 pkt.)

4. MKS Gmina Lubomia (6 pkt.)

5. Champions Jastrzębie (6 pkt.)

6. KS 25 Kokoszyce (0 pkt.)

Najlepszym zawodnikiem turnieju obwołano Juliana Klimka z Lubomi. Tytuł najlepszego bramkarza zyskał Adam Stodulski z Górnika Radlin. Najlepszym strzelcem turnieju został Michał Elsner z Zawady. 

Wszyscy byli zwycięzcami

Medale i puchary dla drużyn wręczyli działacze LKS Naprzód 46 Zawada, senator Ewa Gawęda, członek zarządu powiatu wodzisławskiego Jan Zemło oraz dyrektor biura senatorskiego Dominika Porwoł. Senator Ewa Gawęda podziękowała zawodnikom za sportową rywalizację i wyjątkowe emocje, a zwycięskiej drużynie gospodarzy życzyła także kolejnych sukcesów w ich wielkiej piłkarskiej pasji. Każdy z młodych piłkarzy uczestniczących w turnieju otrzymał pamiątkowy medal. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].