Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Turniej tenisowy na kortach OSiR w Raciborzu

W niedzielę 29 sierpnia na kortach tenisowych OSiR w Raciborzu odbył się turniej tenisowy. Organizatorem turnieju był OSiR oraz TKKF „RAFAKO”. 

Turniej tenisowy na kortach OSiR w Raciborzu
Każdy uczestnik turnieju otrzymał okolicznościowy dyplom

Turniej zaplanowano rozegrać w kategoriach: OPEN i powyżej 60 lat kobiet i mężczyzn.

Frekwencja była mniejsza niż oczekiwano, dlatego zawodników rozlosowano do grup 4-osobowych, w których grano systemem każdy z każdym. W grupie powyżej 60 lat doskonały i zacięty mecz rozegrali Leszek Głowiński i Jan Wiecha, zawodnikiem wygranym był Leszek Głowiński.

W grupie OPEN również doszło do bardzo ciekawego meczu pomiędzy Piotrem Raczkiem i Grzegorzem Rybińskim. Wygrał Piotr Raczek. Wioletta Franiczek z powodzeniem rywalizowała z mężczyznami, zdobywając puchar najlepszej zawodniczki.

Najmłodszym zawodnikiem był 14-letni Paweł Bichta, a najstarszym Jan Wiecha. Turniej tzw. przegranych ze względu na ulewny deszcz rozegrany zostanie w innym terminie.

Każdy uczestnik turnieju otrzymał okolicznościowy dyplom, a trzech najlepszych w każdej kategorii puchary.


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].