Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rybki Rybnik trzecią drużyną w Polsce [ZDJĘCIA]

MKMŻ Rybki Rybnik wywalczył 3 miejsce i jest brązowym medalistą Drużynowych Mistrzostw Polski  zdobywając podczas finałowego turnieju na torze w Chwałowicach 28 punktów. 

Rybki Rybnik trzecią drużyną w Polsce [ZDJĘCIA]

"Rybki" to sześciokrotny Drużynowy Mistrz Polski. Niestety nie udało się w tym roku młodym zawodnikom obronić tytułu z poprzednich lat. Mistrzami Polski zostali Guks Speedway Wawrów (36 pkt), a srebrnym medalistą UKS Speedway Rędziny. Czwartą lokatę zajęli zawodnicy Poloni Bydgoszcz.

Barwy Rybek reprezentowali:

- Marcel Kowolik M23 (2,3,3,2,1) 11 pkt

- Wiktor Klecha (2,2,0,0,w) 4 pkt

- Piotrek Reszka (1,ns,ns,2,ns) 3 pkt

- Paweł Wyczyszczok (1,w,2,ns,0) 3 pkt

- Krzysztof Harendarczyk rezerwa (ns,1,0,3,3) 7 pkt.

Dodatkowy bieg dedykowany został Marcelowi Kowolik, który kończy swoją karierę w klasie 85-125cc. Wzięli w nim udział młodzi żużlowcy Rybek. Finał Drużynowych Mistrzostw Polski był mocnym akcentem z okazji 20-lecia klubu.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].