Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

ROW Rybnik wywalczył remis z Orłem [ZDJĘCIA]

W piątej kolejce rozgrywek na poziomie IV ligi ROW 1964 Rybnik zremisowali na własnym stadionie z Orłem Łękawica 3:3

ROW Rybnik wywalczył remis z Orłem [ZDJĘCIA]

Bardzo słaba pierwsza połowa w wykonaniu piłkarzy podopiecznych trenera Dariusza Widawskiego została wykorzystana przez przyjezdnych. Najpierw w 23 minucie Aleksandra Łubika pokonał Sebastian Pępek. Chwilę później drugą bramkę dołożył Szymon Byrtek. 

Trudno powiedzieć, co w przerwie działo się w szatni ROWu, jednak na tyle skutecznie, że po strzałach Yaroslava Baranskyiego i Michała Pieczki gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania. W 72 minucie z rzutu wolnego celny strzał na bramkę Łubika oddał Marcin Pośpiech. Gospodarze usiłowali doprowadzić do remisu, co udało się dopiero w 79 minucie po rzucie rożnym. Kapitan ROWu Jan Janik strzałem głową ustanowił dla rybniczan remis. 

ROW 1964 Rybnik – Orzeł Łękawica 3:3 (0:2)

0:1 – Sebastian Pępek (21), 0:2 – Szymon Byrtek (23), 1:2 – Yaroslav Baranskyi (51), 2:2 – Michał Pieczka (58), 2:3 – Marcin Pośpiech (72), 3:3 – Jan Janik (79)

ROW 1964 Rybnik: Łubik – Janik, Jakubowski, Kunat, Baranskyi, Warmiński, Juraszczyk, Pieczka, Piekorz (46’ Cywka), Byzdra (46’ Malik), Sobik

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].