Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Górnik Radlin pokonał Polonię Marklowice [ZDJĘCIA]

Mecze Górnika Radlin z Polonią Marklowice zawsze przynoszą spore emocje. W końcu to sąsiedzi zza miedzy, drużyny z przeszłością w wyższych klasach rozgrywkowych. W dodatku w ich szeregach grają zawodnicy mający za sobą przeszłość w obu drużynach. 

Górnik Radlin pokonał Polonię Marklowice [ZDJĘCIA]
Spotkanie sąsiadów zza miedzy miało zacięty przebieg

W 5. kolejce rybnickiej A-klasy Górnik Radlin podejmował na własnym boisku Polonię Marklowice. W 12. minucie spotkania gola zdobył Patryk Kraszczyński. Jak się okazało było to trafienie na wagę trzech punktów, bo choć oba zespoły stworzyły sobie okazje bramkowe, to żadne bramki już nie padły. 

Po tej kolejce Górnik zajmuje 5. pozycję, Polonia spadła na pozycję 11. 

Górnik Radlin - Polonia Marklowice 1:0 (1:0)

Bramka: Kraszczyński (12.)

Górnik Radlin: Kłopocki, Szydłowski, Szafranek, Chyczewski, Celary (65. Lubszczyk), Frycz, Siegmund, Jaskólski, Kilian (73. Adam), Kraszczyński (83. Biernat), Sobala. Trener Adrian Konieczny. 

Polonia Marklowice: Morgała, Błanik (66. Kaczyński), Siedlok, Zarzyna, Polnik (60. Lubas), Górnicki, Kołodziej, Pochcioł, Kurpiński (90. Salamon), Pawelec. Trener Robert Kuczmaszewski

Zdjęcia w galerii autorstwa Arkadiusza Hajskiego

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~KibicA (94.254. * .126) 14.09.2021 14:28

To są pierwsze kolejki, ale oba kluby powinny walczyć o czołowe lokaty.w A klasie.