Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

SP 13 w Raciborzu zwycięzcą Turnieju Piłki Nożnej

W piątek 17 września w Arenie Rafako w Raciborzu odbył się Turniej Piłki Nożnej dla Szkół Podstawowych klas 1-3.

SP 13 w Raciborzu zwycięzcą Turnieju Piłki Nożnej
Fot. raciborz.pl

Organizatorem turnieju była Unia Racibórz, a zwycięzcą została Szkoła Podstawowa nr 13, która wygrała wszystkie mecze. Na drugim miejscu znalazła się SP 15, a na trzecim ZSP 3. Kolejne miejsca zajęły: SP 3, SP 8, SP 4 i ZSP 4.

Organizatorzy podkreślili zaangażowanie dzieci w turnieju i liczą, że w przyszłości część z tych młodych adeptów zagra w Unii Racibórz. Prowadzący turniej Andrzej Starzyński przypomniał także o obchodach 75-lecia klubu i głównym meczu ligowym w ramach klasy okręgowej, w którym Unia Racibórz na stadionie przy ulicy Srebrnej zagra z Fortecą Świerklany. Początek spotkania w sobotę o godz. 15:00.

źródło: raciborz.pl


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].