Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Finał Śląskiej Ligi Młodzików w Raciborzu [ZDJĘCIA]

W sobotę od samego rana rozgrywano Finały Śląskiej Ligi Młodzików w lekkiej atletyce. Czternaście klubów rywalizowało ze sobą na stadionie OSiR w Raciborzu.

Finał Śląskiej Ligi Młodzików w Raciborzu [ZDJĘCIA]

Konkurencje rozgrywane podczas zawodów (2006 i młodsi):

• Kobiety - 100m, 300m, 600m, 1000m, 80 m ppł, 300m ppł, 1000m prz., chód 3km, 4x100m, skok w dal, wieloskok, wzwyż, tyczka, kula, dysk, młot, oszczep.

• Mężczyźni - 100m, 300m, 600m, 1000m, 2000m, 110m ppł, 300m ppł, 1000m prz., chód 5km, 4x100m, skok w dal, wieloskok, wzwyż, tyczka, kula, dysk, młot, oszczep.

Kluby startujące Finale Śląskiej Ligi Młodzików:

1. MKS-MOSM Bytom,

2. MOS CSiR Dąbrowa Górnicza,

3. TL Pogoń Ruda Śląska,

4. CKS Budowlani Częstochowa,

5. UKS Trójka Mikołów,

6. KS Sprint Bielsko-Biała,

7. GKS Piast Gliwice,

8. LKS Pogórze Skoczów,

9. MKS-MOS Katowice,

10. SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała,

11. UKS Chromik Mysłowice,

12. MKS-MOS Płomień Sosnowiec,

13. MKS-SMS Victoria Racibórz,

14. MKS Żywiec.

Organizatorami zawodów byli:

MKS SMS Victoria Racibórz, ZSOMS, Śląski Związek Lekkiej Atletyki w Katowicach, magistrat oraz OSiR.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].